Skocz do zawartości
Forum

Bariera psychiczna przed seksem po gwałcie


Gość pytanie9000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytanie9000

witam . w jaki sposób zwiększyć popęd seksualny u partnerki która przez przeżyty gwałt ma swego rodzaju blokadę , dodam iż nie chodzi o samo zainicjowanie stosunku ale zapewnienie jej dogodnych warunków do osiągnięcia orgazmu , bardzo mi zależy aby nasze wspólne życie seksualne z partnerką sprawiało jej satysfakcje , ale jak do tej pory mimo próbowania różnych pozycji , seksu oralnego , pettingu i innych form urozmaicania seksu to bardzo ciężko o jej orgazm a seks sprawia przyjemność tylko mnie . (wymiary członka zawyżają średnią a długość erekcji zawsze większą jak 45 minut , więc nie wiem czy to może być problem ) Prosze o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Zadowolenie z życia seksualnego nie jest zagwarantowane jeśli długość członka i czas stosunku przewyższają średnią. Pamiętaj, że każda kobieta lubi co innego. Najważniejsza jest szczera rozmowa, popytaj dziewczyny, co lubi najbardziej, bacznie obserwuj, czy coś powoduje, że czuje rozkosz. Dobrze by dziewczyna czuła się przy Tobie całkowicie bezpieczna, nigdy na nic nie naciskaj, staraj się dużo rozmawiać, być wyrozumiałym. Nie zapominaj o takich rzeczach jak romantyczne kolacje, kwiaty i inne miłe gesty. To także ma wpływ na jakość życia seksualnego.

Odnośnik do komentarza
Gość pytanie9000

właśnie o to chodzi że taka "szczera" rozmowa odbywała sie już kilka razy i mimo szczerych chęci naprawde ciężko wyciągnąć od niej jakieś uwagi czy życzenia , sama stwierdza że czuje sie przy mnie bezpieczna a romantyczne kolacje , kwiaty , komplementy itd nic nie dają , staram sie być wyrozumiałym ale przez te wszystkie niepowodzenia zaczyna mi na tym coraz bardziej zależeć i troche za bardzo na nią naciskam ...

Odnośnik do komentarza
Gość nie wierze

Jak możesz domagac się seksu od dziewczyny, która przeżyła gwałt???????? TY nieczuły, okropny, seksistowski i szowinistyczny facecie. Seks dla niej to wielka TRAUMA. Jak można myślec o rozkoszy, jeśli w głowie ma sie obraz upokorzenia i bezsilności z chwili gwałtu. Daj jej spokój. Niech upora się ze swoimi demonami.

Odnośnik do komentarza

Tak jak tytuł wskazuje, zmniejszony popęd seksualny u partnerki wynika najprawdopodobniej z gwałtu, który utkwił w pamięci. Zamiast skupiać się na samym stosunku, powinieneś pomóc dziewczynie pozbierać się po tym wydarzeniu. Czasem potrzebna jest pomoc psychologa. Najważniejsze, aby nie zmuszać jej do niczego, nie namawiać, najlepiej jakby inicjatywa wychodziła od niej, nie od Ciebie, ponieważ ona pomimo blokady i niechęci może to robić ze względu na Ciebie nie patrząc na siebie. Dobrze by było, aby porozmawiała z psychologiem.

Odnośnik do komentarza

do nie wierzę... przecież on jej nie zmusza. Chłopak własnie wykazuje się instynktem opiekuńczym, chce się dowiedzieć co robić jak jej pomóc. To chyba dobrze? po co od razu wyzywać go od seksistowskich świń... kobieto pohamuj się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...