Skocz do zawartości
Forum

brak satysfakcji + brak wytrysku


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż żyje już 15 okrągłych wiosen, a wytrysku oraz satysfkacji nadal brak. Tak jak już wspomniałem mam 15 lat niedawno przeszedłem operacja stulejki całkowitej (luty tego roku) podczas masturbacji nie czuje żadnego podniecenia dosłownie żadnego, tak samo podczas stosunku sekuslanego z dziewczyna co najdziwniejsze spermy nie zobaczyłem nigdy dosłownie nigdy pomimo, że od czasu do czasu mam tak zwane zmazy nocne naprawdę nie wiem co robić, obawiam się troche, może po prostu źle to robię, a wydaje mi się, że jestem już dosyc rozwinięty w wieku 11 lat zaczęły mi już rosnąć włosy łonowe więc nie wiem czy to problem z rozwijaniem się.

Odnośnik do komentarza
Gość Do chłopca

jeżeli masz erekcję i w dodatku zmazy nocne, to powinieneś mieć kałużę nasienia na brzuchu. Skoro masz wytrysk nocny, to podczas walenia konia czy kopulacji też powinien być. Skoro dochodzi nawet do seksu prawdziwego z dziewczyną, to wyobraźnia pracuje prawidłowo, a dlaczego brak przyjemności, to ch*j wie, seksuolog też rozłoży ręce.
Czy przed operacją stulejki masturbowałeś się, był wytrysk i była przyjemność? Jeżeli był wytrysk i przyjemność, to chirurg coś spaprał, czyli przeciął jakiś nerw czuciowy.Ten fakt niech będzie przestrogą dla tych, którzy zamiast rozćwiczyć stulejkę walą na operację chirurgiczną. Notabene, myciem żołądzi i waleniem konia, można nie dopuścić do stulejki.

Odnośnik do komentarza
Gość wyjaśnienie

prawdziwa stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzi. Dzieje się tak w przypadku zaniedbań higienicznych, od najwcześniejszych lat, kiedy to brud powoduje stan zapalny, ropienie i przyrośnięcie.. No cóż, ciemnota matek jest tego głównie przyczyną. Pewnie nie wiedzą co to woda, mydło i mycie dziecku siurka przy ściągniętym napletku, i wyrobienie nawyku mycia, by starszy już mężczyzna w dorosłym życiu wiedział jak to robić.

Odnośnik do komentarza
Gość pozostaje Ci

sadboyyyyyyyy
Skoro jest chęć do seksu jak i do masturbacji, są ta całe zmazy nocne (czyli sperma też tak właściwie jest) to dlaczego nei ma satysfkacji, przed operacja stulejki było tak samo czyli brak satysfakcji czyli przecięciu nerwu odpada, a poza tym masturbacja z taką stulejką była strasznie bolesna

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
wstąpienie do seminarium i złożenie ślubów czystości, bo z seksu i twojej przyjemności nic nie będzie. Ale nie rozpaczaj, przynajmniej pójdziesz do ...... i masz szansę zostać świętym.

Odnośnik do komentarza
Gość antoś16

A jak te twoje zmazy nocne wyglądają? śni Ci się, że kopulujesz z laską, spuszczasz się z przyjemnością, rano budzisz się i galareta spermy jest na brzuchu? Jeśli masz wytrysk spermy podczas zmazów sennych , to są szanse, że uzyskasz wytrysk leżąąc na dziewczynie, i nie będziesz musiał iść do zakonu. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...