Skocz do zawartości
Forum

Szybko koncze


Gość SheZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz mam pewien problem. Parę miesiecy temu prowadziłem życie typowo sportowe, pelnowartosciowe posilki codziennie i treningi na siłowni 3x w tygodniu, złapalem kontuzje barku, postanowilem zrobic sobie przerwę, podczas tej przerwy poznalem dziewczyne, a silownia i dieta szybko poszly w odstawke. Zaczałem jesc trochę niezdrowe rzeczy, czsto spożywalismy alkohol, nasze życie seksualne było na pełnych obrotach i kończyłem stosunek po parunastu minutach przy wysokiej intensywności, Zawsze kończyłem na długo po niej, tak się działo do niedawna kiedy wróciliśmy z urlopu. Nie mieszkamy razem więc mamy okazje widzieć się 3x w tygodniu przy czym później 4 dni pracuje i nie mamy jak się widzieć, przed urlopem mimo tych 4 dni w ktorych sie nie widzielismy stosunek nadal i tak trwał długo, teraz kiedy wróciliśmy z urlopu jest zupełnie inaczej, wróciłem na siłownię, zacząłem zdrowo jesć, prawidłowo się nawadniać i odstawiłem alkohol, problem w tym że dochodzę po paru minutach znacznie wcześniej niż ona i częściej czuje podniecenie i chęć seksu . Czy ja dobrze kojarzę czy ja muszę pić minimum 2-3 piwa dziennie żeby dobrze zabawić się z moją pociechą? Czy jednak to wszystko z czasem sie unormuje a to tylko reakcja mojego organizmu do powrotu do zdrowego trybu życia? :/ Uprawialiśmy seks przez ostatnie 3 dni i ciągle kończę znacznie szybciej niż partnerka

Odnośnik do komentarza
Gość kończący

cyt. ...Uprawialiśmy seks przez ostatnie 3 dni i ciągle kończę znacznie szybciej niż partnerka...

Dużą sztuką jest zgranię się i szczytować w tym samym momencie, ale to wymaga wielu treningów i w zasadzie tylko rozprasza przyjemność. Najlepsze orgazmy są w takiej kolejności pierwsza kobieta, po jej orgaźmie mężczyzna bez problemów doprowadza się do ejakulacji/orgazmu. Jeśli mężczyzna "wystrzeli" szybciej, to jeśli jest zdrowy, za kolejnym razem powinien wyzwolić orgazm kobiecie.

Odnośnik do komentarza
Gość josiek20

cytat:
Czy ja dobrze kojarzę czy ja muszę pić minimum 2-3 piwa dziennie żeby dobrze zabawić się z moją pociechą?
Koment:
Kilkadziesiąt lat temu w wojsku wsypywano młodym, jurnym żołnieżom do herbaty brom, by nie latali za dziwkami. Skoro jesteś nadpobudliwy seksualnie, zastosuj brom zamiast 3 piw.

Odnośnik do komentarza

w taki sposób to możesz wpaść w alkoholizm ? A co będzie jak partnerka zażąda seksu na przykład co drugi dzień ?. Będziesz tak żłopał te piwska ?. Cos w tym jest owszem że alkohol wydłuża trochę stosunek ale ja znam bezpieczniejszy sposób tym bardziej że jerzdże autem i picie czegokolwiek odpada. Biorę w dzień kiedy mam seksik tabletki Stud Pills one nieco tonują moje pożądanie nie osłabiając erekcji. Ten sposób działa u mnie od kilku miesięcy i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...