Skocz do zawartości
Forum

Seks podczas okresu


Gość gilianka

Rekomendowane odpowiedzi

~Zoo2
A po jakiego grzyba uprawiać seks podczas okresu ? Tak trudno dać sobie na wstrzymanie przez te 3,4 dni?

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
...nie tylko po jakiego grzyba, ale po jakiego ch*ja? Seks podczas okresu , to obrzydliwe babranie się we krwi miesiączkowej, to możliwość wprowadzenie infekcji chorobotwórczej do organizmu kobiety, i później choroba a nawet śmierć.

Odnośnik do komentarza
Gość achaacha

~aha-a
Śmierć to bez przesady. Chyba, że penis miałby zęby jak rekin, który poczuł krew ^.^

Rżniesz głupa, czy jesteś głupia?
Macica podczas miesiączki jest otwartą raną podatną na zakażenie!!!! Skoro niezbyt czysty penis może przyczynić się do nadżerki szyjki macicy, to w macicy tym bardziej i jeszcze szybciej. Nadżerka to rak i trzeba go wypalić. Jeśli się tego nie zrobi, to niestety śmierć i to w okropnych bólach rakowych. Dotarło to wreszcie do Ciebie, i odszczekasz pod stołem te zęby rekina?

Odnośnik do komentarza
Gość Seniorka65

Zawsze to szczególnie lubiłam i choć dbałam o higienę to ...nadzerki były ale czy zaraz rakowe,chyba przesada.Mój cudowny chłop nauczył się to robić dla mnie bo lepiej czułam jego w środku a też nasienie bardziej"szczypało"dając wi3ksze,mocniejsze doznania.Z tym zakarzeniem to moim zdaniem lipa bo w trakcie okresu się właśnie wszystko oczyszcza-to jest naturalne oczyszczanie!!!!!! I CUDOWNE

Odnośnik do komentarza
Gość Seniorka65

Teraz zamiast miesiączki mam uderzenia gorąca/menopauzę i nie mam już żadnej ochoty na seks czy to krwisty czy czysty. Ale często mam sny erotyczne i wtedy idę na całego, a rano prześcieradło jest mokre od lubricatio/wytrysku żeńskiego. Mam dopiero 65 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...