Skocz do zawartości
Forum

Niekontrolowany problem ze wzwodem


Gość witek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam 18 lat i od około pół roku współżyje z moją dziewczyną . Nasz pierwszy raz wypadł dobrze , za drugim razem penis nie był do końca twardy i nie miałem na to wpływu . Na jakiś czas problem znikł lecz przy większej dawce alkoholu znowu sie pojawił . Następnego dnia już nie narzekałem na dolegliwość . Teraz problem z niepełną erekcją ciągnie sie za mną od ok miesiąca . Przy niepełnej erekcji normalnie "dochodzę " Penis nawet rano nie jest tak sztywny jak na początku mojego współżycia . Masturbuje się ok raz na 2 dni lub codziennie . Moja kobieta działa na mnie bardzo podniecającą nie mam zastrzeżeń do mojej orientacji . Liczę na bardzo szybką odpowiedź ! Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

A może Twoje problemy mają związek ze stresem lub przemęczeniem? Czy obawiasz się, że wasze współżycie nie będzie wyglądało tak jakby życzyła sobie tego partnerka? Kolejna możliwość to zbyt częsta maturacja, może to ona jest problemem. Spróbuj robić to rzadziej. Jeśli dolegliwość nie minie udaj się do lekarza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...