Skocz do zawartości
Forum

Wytrysk bez erekcji podczas masturbacji


Gość rafaello20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafaello20

mam 20 lat i masturbuje sie odkad skonczylem 15. moja masturbacja wyglada dziwnie poniewaz mam wytrysk bez erekcji badz z minimalna erekcja.wiaze sie to tez z brakiem przyjemnosci.dodam ze bardzo szybko dochodze.dlaczego tak jest?przez czesta masturbacje?

Odnośnik do komentarza
Gość seksiuolok 23

Podstawą wyzwolenia orgazmu/wytrysku jest erekcja penisa i dosyć silne tarcie o żołądź dłonią lub pizdą by go wyzwolić Miękki penis nie przekaże optymalnych impulsów do mózgu, więc coś masz spierdolone w mózgu lu nerwach przekazujących impulsy. Że w genitaliach jest instalacja bioelektryczna połączona z mózgiem, świadczy wyzwolony orgazm u kobiety przy cięciu krocza podczas porodu. Chirurg musiał skalpelem zewrzeć jakiś obwód elektryczny, co spowodowało pracę Ośrodka Rozkoszy w Mózgu i wyzwolenie przyjemnego orgazmu. Zatem wal do lekarza seksuologa i psychiatry.

Odnośnik do komentarza
Gość miłosny orgazm

Miękkiego penisa nie da się wsunąć do pochwy, więc z seksu dającego rozkosz kobiecie wielki ch*j, ale, ponieważ jakość orgazmu determinowana jest przez ilość i siłę wylatującej z ch*ja spermy, to przyjemność mężczyzny jest zerowa. Jedynym rozwiązaniem, to wszczepić elektrody do mózgu i wyzwalać orgazm guzikiem elektrycznym. Zrobiono eksperyment na szczurach, ale głupie szczury tak długo przyciskały guzik seks, zapominając o guziku żarcie, że pozdychały i z głodu i osłabienia Układy Immunologicznego. Czas wyzwalania orgazmów ciurkiem wynosi >8 minut, po czym strzela się kopytami w kalendarz. Jeżeli znudziło ci się szare życie, to możesz umrzeć w miłości, ciesząc się seksem przez >8 minut. Notabene, jeden orgazm trwa kilka sekund, więc > 8 minut, to suma orgazmów całego młodzieńczego i dorosłego życia. Koszt zabiegu, to 20 tys $. Kto chętny, czekam na oferty.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia Bator 29

jestem zainteresowana tą metodą, gdyż od kilku lat nie odczuwam żadnej przyjemności z seksu, i bardzo męczy mnie seks z konieczności małżeńskiej. Podaj namiary mailem & komórką. Natalia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...