Forum Seks

Dlaczego nie krwawiłam podczas pierwszego stosunku?

~jolkajolka

~jolkajolka

Czy często zdarzają się takie przypadki, że podczas pierwszego stosunku dziewczyna nie krwawiła? chodziłam 5 lat na tańce 2 lata na akrobatykę i rok na piłkę nożną czy to może mieć jakiś wpływ? Mój chłopak ma wątpliwości co do tego czy byłam dziewicą, bardzo proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Imię

~Imię

niedawno straciłam dziewictwo i też nie było krwawienia...był lekki ból..ale naprawdę prawie nic nie bolało..bylismy zdziwieni..ze nie bylo sladu krwi..wynika to z tego ze blona dziewicza byla bardz cienka i rozciagliwa..dlatego bylo to tak a nie inaczej..w Twoim przypaku mysle, ze wplyw mialy rozciagniete miesnie...ze wzgledu na uprawiony sport..kobiety maja rozna budowe blony i wejscie do pochwy jest na tyle przygotowane do stosunku ,ze pod wplywem sluzu i podniecienia staje sie ono bardzo rozciagliwe, pozdrawiam:)

Iskra

Iskra

Mogło również nie dojść do przerwania błony dziewiczej. W niektórych przypdakach, błona jest tak rozciągliwa i elastyczna, że nie przerywa się.Dzieję się tak często w przypadkach gdy dziewczna używa tamponów

14 iskra Kobieta, 31 lat, Lublin
ciekawska20

ciekawska20

A może błona pękła Ci juz kiedyś wczesniej przez to całe rozciąganie? Przecież to nienaturalne :)

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 35 lat, Wrocław
Natalia Bator

Natalia Bator

Być może krwawienie było tak znikome, że go nie zauważyliście. Mogło też dojść do przerwania błony dziewiczej wcześniej, np. podczas masturbacji i wkładaniem sobie gadżetów do pochwy. Bez konsultacji ginekologicznej nie będziemy mogli niczego stwierdzić na pewno, jednak istnieje możliwość, że krwawienie po prostu nie wystąpiło.

26 natalia-bator Kobieta, 30 lat, Lublin
~ktos

~ktos

kolezanko! ja tez gdy przezywalam swoj pierwszy raz to nie krwawilam:) , na poczatku wiadomo troche bolalo, ale nic poza tym:) . I dodam jeszcze ze nie uprawiam zadnych sportow itp. Pozdrawiam

~Sisi

~Sisi

ja np miałam tak, że bolało strasznie ale nic nie krwawiłam, nie wiem od czego to jest zależne.

Sonia

Sonia

jesli współżyłas to raczej na pewno straciłas dziewicwto moim zdaniem mogło nie wystapic albo wczesniej mogłas naderwac nie wiem moze masturbacją ??

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 32 lata, Radom
NikMag

NikMag

Ja też przy pierwszym razie nie krwawiłam ani nie czułam bólu a nie pamiętam żebym kiedykolwiek wcześniej miała okazję do jej przerwania w jakikolwiek sposób. Czytałam kiedyś że u dziewczyn które uprawiają dużo sportu zwłaszcza takiego rozciągającego może dojść do przerwania błony. To jedyna teoria która by mi pasowała, bo w liceum dużo ćwiczyłam.

303 nikmag Kobieta, 33 lata, Kraśnik
misia123

misia123

to wszytsko zależy od błony dziewiczej jaką posiadasz :) czasmi może nie dojść do jej przerwania i przerywa się podczas porou :P Albo u Ciebie nie wystąpiło krwawienie .

307 misia123 Kobieta, 21 lat, /////////////
Sonia

Sonia

ciezko mi uwierzyc ze blone dziewicza mozna przerwac cwiczac albo rozciagajac sie....

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 32 lata, Radom
~pierogowa

~pierogowa

można tak samo jeśli uprawia się pewnego typu sporty np jazdę na rowerze ( ale taką wyczynową) albo jazdę konną ( bez skojarzeń).

RockBaby

RockBaby

no podczas jakiś urazów też.

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 29 lat, Częstochowa