Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie krwawiłam podczas pierwszego stosunku?


Gość jolkajolka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jolkajolka

Czy często zdarzają się takie przypadki, że podczas pierwszego stosunku dziewczyna nie krwawiła? chodziłam 5 lat na tańce 2 lata na akrobatykę i rok na piłkę nożną czy to może mieć jakiś wpływ? Mój chłopak ma wątpliwości co do tego czy byłam dziewicą, bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

niedawno straciłam dziewictwo i też nie było krwawienia...był lekki ból..ale naprawdę prawie nic nie bolało..bylismy zdziwieni..ze nie bylo sladu krwi..wynika to z tego ze blona dziewicza byla bardz cienka i rozciagliwa..dlatego bylo to tak a nie inaczej..w Twoim przypaku mysle, ze wplyw mialy rozciagniete miesnie...ze wzgledu na uprawiony sport..kobiety maja rozna budowe blony i wejscie do pochwy jest na tyle przygotowane do stosunku ,ze pod wplywem sluzu i podniecienia staje sie ono bardzo rozciagliwe, pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Ja też przy pierwszym razie nie krwawiłam ani nie czułam bólu a nie pamiętam żebym kiedykolwiek wcześniej miała okazję do jej przerwania w jakikolwiek sposób. Czytałam kiedyś że u dziewczyn które uprawiają dużo sportu zwłaszcza takiego rozciągającego może dojść do przerwania błony. To jedyna teoria która by mi pasowała, bo w liceum dużo ćwiczyłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...