Skocz do zawartości
Forum

Proszę o odpowiedź


Gość Janosik123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janosik123

Witam!mam 24 lata i problem który mnie nurtuje.Otóż mam penisa o długości we wzwodzie 16 cm i obwodzie 11.5 cm.Średnica po środku to 4 cm.Cały czas wydaje mi się że jest chudy już sam nie wiem...dlatego jeszcze nie podjąłem inicjacji seksualnej.

Odnośnik do komentarza
Gość do Jarosika

najlepiej pryśnij na chudego siurka chlorkiem etylu dla znieczulenia, odetnij brzywą, wstrzyknij gipsu dentystycznego, pomaluj ch*a na różowo, i weź się za "robotę". Baba będzie zachwycona, ręczę. Incjacja się uda. Po wszystkin strzel se w debilną pałę, za przeproszeniem, debilu jeden.

Odnośnik do komentarza
Gość mamba 124

ten jełop Janosik nie wie, że ma siurka 2cm powyżej średniej, a do wyzwolenia orgazmu kobiecie wystarczy penis nawet 5cm, gdyż organ pn. łechtaczka odpowiedzialny za orgazm kobiecy, leży parę cm poniżej spojenia łonowego. Niedziwota, że przez takich ciemniaków tyle kobiet cierpi na oziębłość, bo ci ciemniacy myślą, że tylko ch*em wielkości jak u ogiera zadowolą kobietę. W rezultacie mdleją na dupie, bo ogromny penis zabiera krew mózgowi, albo strzelają spermą po kilku ruchach, i wrezultacie pasują, bo mają flaka a nie penisa, i nie są zdolni do dalszego seksu..

Odnośnik do komentarza
Gość DziewczynaA 123

Chłopak się Was poważnie pyta,a Wy jak debile odpowiadacie..dla mnie jest ok nie pytał Was o długość ale o grubość nie potraficie nawet zinterpretować pytania Polaczki Cebulaczki wzięłam metr krawiecki zwinęłam go w okrąg i powiem Ci ze jak dla mnie to sporo czyli nie masz czym się przejmować a Twój kompleks jest bezpodstawny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...