Skocz do zawartości
Forum

problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jakieś 3-4 miesiące temu pojawiły się bruzdy na napletku ... nie mogę tego zwalczyć żadnymi sposobami. Wie ktoś co to może być ? :-/ tragedia jakaś ... objawy .. na początku ból, pieczenie i swędzenie potem wszystko ustało i pojawiły się plamki - krosty ?. (na zdj.) Czy jest to zaraźliwe ? Proszę o pomoc
https://imageshack.com/i/po5Kukfxj
https://imageshack.com/i/pneUxgP3j

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość do autora

~do autora
byłeś u wenerologa, co on na to?

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Tylko casem nie pchaj takiego penisa kobiecie ani do pochwy, ani buzi, ani anusa, bo ją zarazisz, ch*j wie, narazie, czym, dopóki nie zrobisz badań.

Odnośnik do komentarza

Byłem u dermatologa - wenerologa i stwierdziła .... że nic nie widzi. Dała mi skierowanie na badania (od niechcenia) Przy okazji stwierdziła że być może jestem za bardzo 'wyczulony' na pewne sprawy..... Dzięki za poradę poprosiłem żeby zaznaczyła badania WR i HIV (oby najgorsze się nie potwierdziło)

Odnośnik do komentarza
Gość do Patryka

na wszelki wypadek, zrób wywar z kory dębu i mocz w letnim wywarze penisa. Po kilku godzinach mocz penisa w roztworze wodnym azulanu.
Ze 3 razy idź do sauny suchej o temperaturze > 120st. C i poddawaj penisa z odsłoniętyą żołądzią wysokiej temperaturze. Może ona zabije infekcję & jakiś defekt somatyczny.

Odnośnik do komentarza
Gość do Patryka

~poprawka
~dla Patryka
spróbuj oczyszczać organizm pełną terapią Gersona, bo być może masz organizm zasyfiony toksynami.

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
wyguglaj w necie "Cud terapii Gersona", ta dowiesz się szczegółów. Notabene, ludzie tą terapią nawet raka usuwają.

Odnośnik do komentarza

... po wstępnych badaniach WR - ujemny HIV 0,12 S/CO niereaktywny ... Czekam na kolejne wyniki .... problem jest ...'czerwone plamki' mnożą się ... i ogólnie jest lipa .... co do tej terapii Gersona ..... bzdura kompletna ... leczenie poważnych schorzeń za pomocą liści z pokrzywy ? .... efekt placebo .. równie dobrze mogę sobie wmówić że 1 tic-tac - jest mega silnym antybiotykiem

Odnośnik do komentarza

Bedzie dopiero lipa jak nic nie wyjdzie,a te plamki beda znikac ,pojawiac sie i tak na przemian,na pewno pokrzywa wzmacnia organizm,moze to jakas alergia,zmiana czegos do mycia ,do prania,napisz o reszcie wynikow.

Odnośnik do komentarza
Gość do cwaniaka

cyt.:.'czerwone plamki' mnożą się ... i ogólnie jest lipa .... co do tej terapii Gersona ..... bzdura kompletna ... leczenie poważnych schorzeń za pomocą liści z pokrzywy ? .... efekt placebo .. równie dobrze mogę sobie wmówić że 1 tic-tac - jest mega silnym antybiotykiem

Chłopie, powyższym tekstem prezentujesz rozumowanie i wiedzę, za przeproszeniem, debila.
Kliniki Gersona rozsiane są po całym świecie, więc wg jaśnie pana budowali ją debile, tak? Doniesienia naukowe wskazują na usuwanie tymi "liśćmi" nawet raka. Wyleczeni, wg jaśnie pana to debile, tak? Twoje małpy Twój cyrk, giń i cierp jakeś tak debilny. Ale na poważnie, bo chyba nie wszyscy Forumowicze są podobni do jaśnie pana: wszelkie choroby biorą górę nad organizmem z powodu upośledzenia pracy Układu Immunologicznego. Terapia Gersona poprzez oczyszczanie organizmu z toksyn i dostarczanie różnego rodzaju związków zawartych np.w "głupiej pokrzywie" uszlachetniają ten Układ Immunologiczny i organizm nie dopuszcza do choroby albo ją usuwa. Notabene, Terapia Gersona to 1/5 tego by żyć w zdrowiu. Wymieniam po kolei wszystkie:prawidłowe odżywianie, wysiłek fizyczny rekreacyjny, higiena, nastawienie psychiczne pozytywne, oczyszczanie z toksyn.
Więcej szczegółów można znaleźć w necie pod hasłem: vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć.

Odnośnik do komentarza
Gość naoczny dowód

przez jakiś przypadek na skórę ręki dostał się związek chemiczny w aerozolu służący do zwalaczania muszek owocowych. Skóra swędziała niemiłosiernie, dermatolog bezradny, różne maści psu na budę. Dopiero pełna terapia Gersona: soki + lewatywy z kawy oczyściły organizm z tej trucizny ktora dawała odczyn alergiczny.

Odnośnik do komentarza
Gość tadeusz50

Nie mogę pojąć skąd tyle ciemnogrodu tu na forum "dupę" zawraca? Skomlą, biadolą, błagają o pomoc, obnażają się z najintymniejszych spraw, a jak ktoś podejdzie do tematu naukowo, to obrażają przyrównując "to" do tabletki "tik tak" Niedziwota, że polscy mężczyźni niedawno mieli 1. m. w świecie pod wzgl. śmiertelności mężczyzn w wieku produkcyjnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...