Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kobiety robią facetowi loda?


Gość Piorunujacy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piorunujacy

Mam pytanie dlaczego dziewczyna przed stosunkiem sama się schyla i robi loda facetowi? Sprawia jej to przyjemność? Pytam bo 2 dni temu miałem swój 1 raz i nie wiedziałem jak się zachowywać myślałem że po prostu pójdziemy do łóżka a tu takie coś, przez to że nie wiedziałem jak się zachować powiedziałem że nie musi tego robić, a ona że chce potem nic na ten temat nie mówiła... proszę o wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość lodziarz

bo wiedzą, że w tych okolicach bytuje wirus brodawczaka, który częstuje brodawkami na twarzy, które odrastają jak grzyby, i, że w okresie głodu można mieć tanią zupę grzybową. Lubią oral, bo czują smak gęstej zupy grzybowej, zabarwianej śmietaną 18%

Odnośnik do komentarza
Gość Mona nie Lisa

Kobieta nie ma wtedy orgazmu, ale jeśli kocha to odczuwa przyjemność. Nie rozumiem kobiet, które biorą do ust bez uczucia, pierwszemu lepszemu frajerowi fundują taką intymność...to dziwki, albo panie frywolne i głupie.

Zależy z jaką dziewczyną był twój pierwszy raz. Jeśli z zakochaną, to było to dla niej przyjemne, pragnęła tego i czerpała z twojego podniecenia energie i satysfakcje.

Odnośnik do komentarza
Gość Membranaana

Branie do ust jest jak najbardziej ok, tak samo jak robienie jej dobrze ustami. Kwestia dojrzałości psychicznej do stosunku. Poza tym większość kobiet to lubi, nie każda lubi polykac. Ale jeśli Twoja laska lubi Ci to robić to ciesz się i korzystaj

Odnośnik do komentarza
Gość Olisadebe

~banan4
czy mogę jej powiedzieć żeby nie brała penisa do ust, ponieważ nie chce tego typu seksu, wole normalmy seks bez brania do ust.

rada:
Powinieneś nie tylko powiedzieć, ale wypędzić ją na 4 wiatry, bo to "dziwka", która z biegiem czasu przyprawi Ci "rogi" a Ty będziesz bulił na bachora lub lekarzy, bo Ci coś do domu przyniesie.

Odnośnik do komentarza

każda kobieta chce brać do ust penisa bo ją podnieca to czego ona nie ma. A faceta podnieca to czego on nie ma czyli Vaginy. Oboje i kobieta i facet się uzupełniają i nie mówcie , że kobiety to dziwki. Dziwki się szanują bo są podziwiane przez facetów, że potrafią z tyloma a tak naprawdę to facetów to podnieca, kiedy kobieta się często pieprzy. Ma to coś co facet mówi ,,biorę ją,, .?

Odnośnik do komentarza
Gość Bla bla bogaty gosc
W dniu 17.05.2016 o 06:44, Gość Piorunujacy napisał:

Mam pytanie dlaczego dziewczyna przed stosunkiem sama się schyla i robi loda facetowi? Sprawia jej to przyjemność? Pytam bo 2 dni temu miałem swój 1 raz i nie wiedziałem jak się zachowywać myślałem że po prostu pójdziemy do łóżka a tu takie coś, przez to że nie wiedziałem jak się zachować powiedziałem że nie musi tego robić, a ona że chce potem nic na ten temat nie mówiła... proszę o wypowiedzi.

Trafiłeś na dziwke i spodobałeś się jej reasumują szuka po cichu sponsora. Oto cała historyja

Odnośnik do komentarza

Hej jestem dziewczyną i od lat uprawiam seks, czerpię radość z tego jak chłopak wylizuje mi sutki, on też odczuwa przyjemność zwłaszcza jak dziewczyna ma duże piersi.

Jeśli chodzi o pieszczoty piersi bardzo lubię dotykanie ich i delikatny masarz oraz bardzo ciekawą sprawą jest posuwanie penisem pomiędzy nimi, ja szczerze polecam ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ktos cos on

Ale wypowiedzi niektorych osob sa debilne, czy to kwestia religi dojrzalosci, orientacji, uposledzenia, jakiegos problemu, lub porazki w zwiazku i przypisyeanie sobie powodow. Robienie loda to jak minetka. Dziala w obie strony. Tak samo chec dotyku czy podziwu wzrokowego. Debilnym zachowaniem jest podduszanie bicie plucie i inne ekscesy, ale zrobienie lodzika. Facet marzy o minetce. Bynajmniej ten normalny, czyli wiekszosc populacji. Mniejszosc to odstepstwo od normy. Mam nadzieję ze wyjasnilem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...