Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży


Paulxa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciąża jak ....

Ową ciemnotę poprę przykładem: w białym małżeństwie urodziło się czarbe dziecko a żona była wierna białemu mężowi. Sprawę rozstrzygnął Sąd. Otóż mąż był u kurwy, która przed godziną miała murzyna. Mużyn zostawił w niej spermę. Biały mąż kopulował z kurwą i pod nap;etkiem przyniósł do domu kilka plemników murzyna. Kopulując z białą żoną zapłodnił ją plemnikiem murzyna. Wniosek: plemnik to tak mały stwór, że zapląta się pod napletkiem, w cewce moczowej i cionrza jak sto chujów!!!za przeproszeniem debilna dziewczyno.
Jeśli masz długie cykle i było 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to byłaś w dniach niepłodnych, ale to już sama na kolanach policz, albo zapierdalaj po owe 500+

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać
A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat
Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana
I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.Paulxaa

Odnośnik do komentarza
Gość do Bilejczyka

przestań ględzić, omów wreszcie jak zwiększyć ilość ejakulatu, bez którego nie ma satysfakcjonującego seksu ani dla mężczyzny ani dla kobiety.
Orgazm męski = ejakulacja=wytrysk.
Brak spermy/lubrykanta w pochwie to zatarcia i ból

Odnośnik do komentarza

cyt.:
Dodam iż partner po ściągnięciu prezerwatywy nie umył się ani nie oddał moczu. Jakie może być prawdopodobieństwo ciąży?
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Prawopodobieństwo 100% jeśli byłaś o okresie owulacyjnym/płodnym!!!!. Droga, za przeproszeniem, ciemna kobieto i chłopie, plemnik to nie chrabąszcz, którego widać, że wyleciał z cewki moczowej!!!! To stwór mikrosopijny niezauważalny gołym okiem, jest ich w jednym ejakulacie >200mln, więc w cewce lub pod napletkiem scchowało się ich po kilkdziesiąt tysięcy, zatem ciąża gotowa i wal po 500+. Na przyszłość, po odchowaniu dzidziecka, zachowajcie odrobinę higieny i wiedzy z fizjologii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...