Skocz do zawartości
Forum

Sex


Gość Qwss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam dyskretne pytanie a mianowicie 2 dni temu wspozylam z chlopakiem i problem polaga na tym ze byl to sex bez zabezpieczen i doszlo do wiadomo czego, nie liczylam ile dni ma moj cykl i zastanawia mnie jedno wzielam tabletke po 22 h po stosunku i chciala bym sie dowiedziec jakie jest ryzyko zajscia w ciaze i czy po takim czasie moglo dojsc do zaplodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Ja nie weszlam na ta strone zeby czytac takie rzeczy i w woli scislosci mam 20 lat a nie 14 i chcialam zapytac kogos kto sie na tym lepiej zna lub mial z tym doczynienia kazdy jest czlowiekiem i ja sie tym nie spinam zbytnio ale wole zapobiegac niz leczyc . Takie wierszyki to w przwczkolu. Dziekuje za madre odp .

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o sex bez milosci bo nie o to pytalam akrat w tym problemu nie mam , czy to ze sie ktos zapomni i pyta o jakas antykoncepcje bo ne jest gotowy na dzieci to od razu ma znaczyc ze tu milosci nie bylo . Z jednej strony wgl nie wiem po co te fora sa i zastanawiam sie po co to zakladalam jak rzadko sie zdarzy ze ktos powie cos rzeczowego .

Odnośnik do komentarza

No już się tak nie wkurzaj :-)
przecież chyba jasne ze odniosłam się uzupełniająco do ostatniego postu mańki i genialnej definicji seksu - jakoś jej nie zwracałaś uwago ze cytowała nie na temat, a wg mnie napisała mądrze :)
Rozumiem ze jesteś wystraszona, ale nie wiem nawet jaką tabletkę wzięłaś ? zwykłą antykoncepcyjną czy taką z większą ilością hormonów?
Jeśli chodzi okres płodny - to jeśli nie obserwujesz swoich naturalnych objawów płodności, to nigdy nie wiesz ile dni do miesiączki Ci zostało- bo tylko okres poowulcyjny jest stały jeśli chodzi o ilość dni.

Odnośnik do komentarza

Trzy dni po miesiaczce jest bezpiecznie ale juz następny tydzien to dni płodne a później znow bezpiecznie , ale nalezy brac pod uwage ze plemniki żyją ok.trzech dni,a jesli chodzi o pisownie to pisze się -przedszkole-a nie przeczkole,;)

Odnośnik do komentarza

"~smuga • 27.04.2016, 11:03
Trzy dni po miesiaczce jest bezpiecznie ale juz następny tydzien to dni płodne a później znow bezpiecznie , ale nalezy brac pod uwage ze plemniki żyją ok.trzech dni"

Niezupełnie, takie wyliczanki to często prosty krok do wpadki, bo sprawdzają się tylko przy regularnym i niczym nie zakłóconym cyklu.
Jeśli chcemy skutecznie uniknąć ciąży bez antykoncepcji hormonalnej czy innej, to należy nauczyć się obserwować organizm i jego sygnały.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
[quote="Datoja"]"~smuga • 27.04.2016, 11:03
Trzy dni po miesiaczce jest bezpiecznie ale juz następny tydzien to dni płodne a później znow bezpiecznie , ale ...

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Moja droga, nie wprowadzaj w błąd z tymi "3.dniami po miesiączce".
1-go okresu niepłodności, przy bardzi krótkim cyklu menstruacyjnym, może nie być!!!!!!Notabene, tylko
2-gi okres niepłodności jest constans i wynosi 11 dni. Informacja fizjologiczna: po owulacji, jeśli nie dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia się zarodka w macicy, śluzówka macicycy zaczyna złuszczać się i po 11. dniach zostaje wydalana z krwią na zewnątrz, i to nazywa się miesiączką, od miesiąca księżycowego wynoszącego 28 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...