Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób zwiększyć ilość spermy?


Gość nicov15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat. Mój wytrysk jest bardzo mały. Jest na to sposób? Moje ciało rozwija się raczej w przeciętnym tempie. Jeżeli chodzi o sport trenuje koszykówkę 3 dni w tyg. + 4 z kolegami na boisku. Bardzo proszę o porady czy jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza

Kolego, z pustego i Salomon nie naleje. Żeby był przyrost masy mięśniowej musisz jeść jak koń i ćwiczyć wg pewnych zasad, sperma to też materiał białkowy, więc żeby był produkowany w optymalnej ilości, musisz też bardzo dobrze się odżywiać, no i "ćwiczyć", gdyż narząd nieużywany zanika. Myślę, że kumasz o jakie "ćwiczenia" mi chodzi.
Ponieważ mało tu miejsca by Ci wszystko opisać, znajdziesz co trzeba w necie pod hasłem "Fizjologia i filozofia seksu" Po miesiącu "ćwiczeń" napisz o efektach. Myślę, że wytrysk będzie miał objętość 5ml=łyżeczka od herbaty.Nara.

Odnośnik do komentarza

a po co ci wytrysk w tym wieku? Robicie zawody w strzelaniu spermą na odległość?
Masz dziewczynę i chcesz jej trysnąć w dziurkę, cycuś?
Dla ciekawości Ci podam, że widziałam wytrysk u swojego chłopaka i wynosił 0,8m
Faktycznie, gdy sperma Ci tylko wycieka, to nie będziesz miał czym trafić do dziurki. Zatem trenuj, bo trening czyni mistrza.

Odnośnik do komentarza

15 lat ...i mało Ci spermy ??? Baranie weź się za naukę , a nie za zabawę tym małym śmierdzielem. W twoim wieku ten mały śmierdziel powinien ci służyć jedynie do szczania .

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Panowie czy są moze jakieś środki na to aby powiększyć wytrysk? Moja kobieta bardzo lubi jak mam mocny wytrysk. A w ostatnim czasie trochę z tym słabo. W pewnym stopniu to moja wina bo mało się ruszam i zaczałem żywić się fast foodami ale obecnie staram się to zmienić. czy są może jakieś ziołowe wspomagacze, które moglibyście polecić ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to siła wytrysku zależy od siły orgazmu, a ten od mocy podniecenia. Krótko mówiąc, nie jesteś dostatecznie mocno podniecony. Moja rada to dłuższa gra wstępna i suplementacja. Dobre efekty przynosi Cum on. Środek który wpływa na siłę orgazmu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2020 o 12:58, Gość Mendez napisał:

Z tego co wiem, to siła wytrysku zależy od siły orgazmu, a ten od mocy podniecenia. Krótko mówiąc, nie jesteś dostatecznie mocno podniecony. Moja rada to dłuższa gra wstępna i suplementacja. Dobre efekty przynosi Cum on. Środek który wpływa na siłę orgazmu.

Ten środek powoduje raka prostaty!

Odnośnik do komentarza

Stary, możesz coś wiecej napisać na temat tego środka? Przyjmowałeś go może? Czy dawał jakieś efekty uboczne? Pytam, bo też byłbym zainteresowany czymś takim. Człowiek jest w takim wieku, że musi się niestety wspomagać, aby osiągnąć jakiś efekt... ;/

Odnośnik do komentarza

Przyjmowałem. Jakbym nie brał to bym przecież tutaj nie pisał o tym. Efektów ubocznych nie bylo bo to ziołowy środek tak więc każdy może to brać ( dla mnie miało to duże znaczenie bo mam nadciśnienie tak wiec nie chciałem brać niczego co mogłoby mi wywalić ciśnienie).Zreszta tutaj możesz sobie o nich poczytać: https://intymnosc.pl/pl/sprawnosc-seksualna/1634-cum-on-30tab-stosunek-najwyzszej-jakosci.html

Odnośnik do komentarza

Można ćwiczyć siłę wytrysku. Trzeba trenować tzw. mięśnie Kegla. Na Wikipedii są ćwiczenia
Niby tam jest, że to dla kobiet, ale mięśnie Kegla sięgają również prostaty u mężczyzn. Co do cum on to kiedyś brałem i jest ok, możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza

Po prostu czekać, po kilku dniach spermy na pewno będzie więcej niż jeśli uprawiasz seks kilka razy dziennie. Co do cum on to środek jest bardziej na erekcję ale faktycznie w pewnym sensie moze zwiekszyć ilość spermy chociaż to również zależy od faceta. Jeden zobaczy u siebie zwiekszenie ilosć spermy, ktoś inny już nie.
 

Odnośnik do komentarza

Dużo tutaj zalezy od tego ile trwa stosunek.Jeśli trwa dłużej to ilość spermy jest wieksza, jesli trwa krótko to nie jest taka duza Przynajmniej jak sam zobaczyłem. O tabletkach cum on czytałem, mają dobre opinie, sam zastanawiałem się czy sobie ich nie kupić. Ogólnie jak przetestujesz to napisz czy działa.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...