Forum Seks

Brak popędu seksualnego

~Ewa1973

~Ewa1973

Od wielu lat szukam przyczyny braku u mnie popędu. Mam z tym wielki problem i nie mogę go w żaden sposób rozwiązać. Od zawsze tak było, odkąd skończyłam średnia szkołę i rozpoczęłam wspolżycie nie czerpałam żadnej przyjemnosci z seksu- nie czułam żadnego napięcia podczas gry wstepnej, nigdy nie czułam przyjemnosci ani z dotyku, pocałunków ani samego współzycia. Chłopcy ode mnie odchodzili albo ja od nich właśnie przez to. Choć byłam mocno zakochana w nich i czułam, ze życie bym za nich oddała to jednak seks nie dawał mi żadnej satysfakcji i nie ciągneło mnie do niego. Teraz mam 38 lat, mam kolejnego chłopaka, z którym nie współżyję, bo juz mi sie nie chce. Nie widzę żadnego sensu w zbliżeniu, który nie daje satysfakcji. Ani dotyk czy pocałunek ani długie pieszczoty nie przynoszą żadnego efektu. Proszę o pomoc, gdzie tkwi przyczyna ? Dodam, że jestem bardzo otwarta na seks, nie mam żadnych uprzedzeń.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gertrudajz

~gertrudajz

Może bierzesz jakieś pigułki antykoncepcyjne, one mają czasem takie działanie (jak brałam takie jedne, to po ich zmianie na inne mi się poprawiło)? Może to wina hormonów, jakichś wahań albo niedoboru? Jak jesteś u ginekologa, to go zapytaj o to, poproś o badania poziomu hormonów. Może coś pomóc też wizyta u seksuologa.

~Ewa1973

~Ewa1973

Nie, nie birę ządnych tabletek. Tabletek hormonalnych nigdy nie brałam.

PawiePiórko

PawiePiórko

to może udaj się do lekarza, zrób pomiar hormonów, poradź się seksuologa?

--

Nie możemy być odporni na ból, jeśli mamy coś, co żal by nam było utracić

287 pawiepiorko Kobieta, 32 lata, Lublin
muszka19

muszka19

mysle ze warto sie udac do psychologa albo seksuologa wg mnie to troche dziwne moze i jestes aseksualna ale mimo wszystko ktos na tym cierpi

18 muszka19 Kobieta, 26 lat, Katowice
Asioook

Asioook

a ja bym zrobiła badania na poziom hormonów.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 30 lat, Kraków
PawiePiórko

PawiePiórko

i co myslałaś na ten temat?

--

Nie możemy być odporni na ból, jeśli mamy coś, co żal by nam było utracić

287 pawiepiorko Kobieta, 32 lata, Lublin