Skocz do zawartości
Forum

lekarz seksuolog - Warszawa


Gość olikoli

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znalezc lekarza seksuologa w Warszawie. Kluczowy wyraz - LEKARZA. Nie psychologa ktory nie jets CI w stanie zrobic badan, wypisac recepty i ogolnie nic nie jest w stanie zrobic. Na internecie w ogloszeniach jest pelno ale to pelno seksuologow ale psychologow. Ja potrzebuje lekarza i w Warszawie mimo poszukiwan ciagle widze tylko jednego - Stanislawa Dulko. A poszukuje kogos innego. Moze ktos dac jakis kontakt, albo strone gdzie znajde innych lekarzy - seksuologow?

Odnośnik do komentarza

Ja chodziłem do Pani Anny Bieleckiej w Psychologgia. Naprawdę mądra kobieta. Pomimo, że to kobieta to jakoś nie czułem wstydu, spokojnie mogłem przedstawić swoje problemy. Pomogła mi, rozwiązaliśmy to co sprawiało problem w moim pożyciu małżeńskim i teraz jest już wszystko dobrze. www.psychologgia-plus.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukasz seksuologa to polecam się umówić do doktora Imielińskiego z kliniki PanMedic na Jerozolimskich. Świetny specjalista, bardzo dobrych kontakt z pacjentem i profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam. Sama klinika w centrum Warszawy więc też duży plus bo z dotarciem nie będziesz miał żadnego problemu. Jak szukasz profesjonalnej pomocy to warto.

Odnośnik do komentarza

A myślałeś,że ile? Mieszkam w Poznaniu i właśnie zapłaciłem niewiele bo inni seksuolodzy żadali jeszcze więcej kasy.Może jak mieszkasz na jakimś zadupiu to zapłacisz mniej ale na pewno nie żyjąc w Poznaniu.A tabletki jakie mi polecił to cum on.Zreesztą do teraz je biorę.

Odnośnik do komentarza

Jakby nie działały to bym sie nimi nie faszerował. Ale dzialaja i co całkiem nieźle. Tyle,że wcześniej słyszałem już o tuch tabletkach ( nawet na tym forum o nich sobie czytałem) i mogłem je sam sobie zamówić bez konieczności gadania z lekarzem. Na razie nie zamierzem przerywać brania cum on, potencję mam taką dobra jak wczesniej i trochę się obawiam,że jakbym przestal je brać to wszystko powróciłoby do wcześniejszej sytuacji, która za wesoła nia była.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...