Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mój chłopak nie chce się ze mną kochać?


Gość lenka1592

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lenka1592

mieszkam z chlopakiem od mniej wiecej pół roku.. a jesteśmy razem 3 lata. on nie chce sie ze ma kochac, nie podaje powodu, tłumaczy sie tym, ze nie wie dlaczego tak jest, i ze juz jest taki dziwny.. nie chce wierzyc mi sie w to by był gejem, skoro podobaja mu sie dziewczyny, nie jest chory, bo gdyby tak bylo to powiedziałby mi o tym. On probuje sex zastapic pieszczotami, ale mnie juz to drazni, ze nie mozemy jak kazda normalna para uprawiac seksu. cały czas twierdzi, ze mnie kocha. probowałam z nim rozmawiac na ten temat, ale on zachowuje sie jak dziecko, jaie moga byc przyczyny tego, ze nie chce sie kochać ?

Odnośnik do komentarza

a może właśnie ma jakieś problemy zdrowotne, które zmniejszają popęd albo sprawiają mu ból podczas normalnego stosunku?... mieszkacie razem więc to coś poważnego. powinien to tak traktować i z Tobą o tym porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Gość pytaniee

a podczas pieszczot ma wytrysk spermy?
Jeżeli to są tylko pieszczoty bez wytrysku, to powiedz mu, że takie podniety są szkodliwe dla zdrowia jego prostaty, że może mu urosnąć w prostacie gruczolak, a później rak.
Przypomnij mu maksymę:
Narząd nieużywany zanika lub rakowacieje, że ruch/kopulacja jest koniecznością biologiczną.

Odnośnik do komentarza
Gość król trolli

Pode mnie każdy może się śmiało podszywać. Nawet ta jak ją określiła Kiwikiwi -pizda Kiwikiwi .
A swoja drogą ciekawe która z dwóch Kiwikiwi jest pizdą. Ta pierwsza czy ta druga /a może obydwie/? I która Kiwikiwi jest pierszą a która drugą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...