Skocz do zawartości
Forum

Silny ból podczas stosunku


Gość zaklop0tana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaklop0tana

Witam, nie jestem dziewicą od 3 miesięcy. Za każdym razem gdy uprawiam seks boli mnie potwornie. A gdy już się dzieję to szybciej po prostu nie daję rady. Wolę już anal niż stosunek dopochwowy bo czuję że on już przy wejściu się tam nie mieści.. Seks się stał, czymś czego się obawiam. Od czego to jest spowodowane? Czy z czasem będzię mi "luźniej" ?

Odnośnik do komentarza

Problem wymaga badania ginekologicznego. Tylko w ten sposób można wyjaśnić dokładnie przyczynę dyspaurenii czyli bolesnych stosunków. Przyczyna może być anatomiczna (wada budowy pochwy, zmiana statyki narządów rodnych) lub też zapalna. Ewentualną przyczyną może być także pochwica.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od pewnego czasu mam problem i nie umiem sobie z nim w żaden sposób poradzić. W czerwcu byłam w Turcji na wakacjach, zachorowałam i dostałam antybiotyki bez osłony, co poskutkowało grzybicą. Po powrocie do Polski poszłam do lekarza i dostałam leki przeciwgrzybiczne. Wszystkie objawy grzybicy ustały, jednak gdy po 2 tygodniach próbowaliśmy z chłopakiem się kochać, ból był nie do wytrzymania. Kupiłam sobie iladian direct plus i jeszcze jedne tabletki z kwasem mlekowym i myślałam, że wszystko jakoś się unormuje i znowu będzie jak dawniej. (Nigdy wcześniej nie miałam najmniejszych problemów w tych sprawach, nawet pierwszy raz mnie nie bolał, mogłam robić wszystko, we wszystkich pozycjach, wiele razy) Po kilku dniach znowu spróbowaliśmy, było bez zmian. Pod koniec sierpnia poszłam do innego lekarza, wyglądał jakby nie do końca wiedział co mi jest, ale znowu dostałam trzy opakowania innych tabletek i miało przejść. Próbowaliśmy znowu.. i znowu nic. Zaczęłam unikać jakichkolwiek zbliżeń, wiedziałam, że będzie mnie boleć. Miesiąc temu znowu poszłam do innego lekarza, podobno najlepszego w mieście. Robił mi badania, ale nic z nich nie wychodziło, stwierdził, że to pewnie niedoleczona infekcja i przepisał tabletki i krem. Obiecywał, że teraz pomoże. Wczoraj znowu próbowaliśmy, mój chłopak tak się starał, wszystko przygotował idealnie.. I znowu nic, nawet było gorzej niż wcześniej, ból był tak straszny, że leciały mi łzy i po 5 sekundach musieliśmy skończyć, a potem przez dwie godziny bolało mnie podbrzusze. Nie mam pojęcia co mi jest, może ktoś może mi coś doradzić ?

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero po ok 3 miesiącach po pierwszym stosunku przestałam czuć ból. Mój np był spowodowany przebiciem błony. Po prostu słabo mi sie goiła. Ale to przeszło i teraz jest dobrze ale wizyta u ginekologa nie zaszkodzi ; ) Tak dla bezpieczeństwa i wygody ; )

Odnośnik do komentarza
Gość kasovia

Witam, od ok 3 miesięcy ni stąd ni zowąd podczas współżycia z moim wieloletnim partnerem pojawił się u mnie straszy ból. Ból ten występuje na przedniej ściance pochwy i jest porównywalny do rozrywania mnie od środka. Nie używamy prezerwatyw (stosuję antykoncepcję hormonalną), ale to nie brak nawilżenia jest problemem (po długotrwałych i różnorodnych pieszczotach problem wciąż pozostaje). Ginekolog stwierdził, że nie zauważył w mojej budowie nic niepokojącego, zalecił mi kurację lekiem feminella hyalosoft. Niestety leczenie nie przyniosło skutków. Problem jest o tyle spory, że musieliśmy robić przerwy we współżyciu przez moje nawracające stany zapalne, a teraz jeszcze doszło to ;/ Czy ktoś wie co to może być, do kogo się zgłosić z problemem skoro ginekolog niczego nie zauważa? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość beznadziejna2900

Moim problemem jest to że mając 29 lat nadal jestem dziewicą. Chłopaka mam już od 5 lat a nadal tego nie zrobiliśmy. Owszem próbowaliśmy ale zawsze mnie bolało i przestawaliśmy. Zaczęły nam wystarczać pieszczoty w trakcie których osiągamy orgazm i koło się zamyka. Teraz mam problem z okresem i muszę iść do ginekologa a strasznie się wstydzę tego że taka stara baba jak ja jest dziewicą. Kiedyś już byłam u lekarza i czułam się strasznie poniżona komentarzem i badaniem przez odbyt. Dodatkowo strasznie boje się bólu i nie wyobrażam sobie "normalnego"badania. Błagam poradźcie coś, bo normalnie oszaleję.

Odnośnik do komentarza

No to masz okazję by porozmawiać o tym bólu. Jeśli jesteś dziewicą to nikt normalnie Cię nie zbada. Badanie przez odbyt jest normalnym zaleceniem.
Pogadaj z ginekologiem o tym, że nie możesz odbyć normalnego stosunku gdyż bardzo cię boli. Istanieje zabieg nacięcia błony dziewiczej gdy ta jest zbyt gruba. Zabieg oczywiscie wykonuje się w znieczuleniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli odczuwasz silny ból to może zacznij stosować jakiś żel, który skutecznie nawilży twoje miejsca intymne, ja używam takiego, który kupiłam na stronie sklepu naturalnplodnosc. Nazywa się kick natural glide- i jako jedyny nie wysusza mojej pochwy i nie uczula jak te komercyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...