Skocz do zawartości
Forum

Opadnięcie penisa przed kolejnym stosunkiem


Gość wielebny77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wielebny77

Witam, dziś doznałem problemu tego typu :
przy drugim współżyciu z partnerką, zastała mnie kłopotliwa sytuacja : nagły brak wzwodu. Na początku było wszystko w porządku, lecz pozniej ''opadłem'' z sił.
Czy masturbacja ma na to jakiś wpływ? Robie to dość często. Z góry dziękuje za pomoc i odp.

Odnośnik do komentarza

Częsta masturbacja może obniżać siłę erekcji podczas zwykłych stosunków, może także zwiększać ryzyko wystąpienia przedwczesnego wytrysku.Proponuję zaprzestać masturbacji, a erekcja powinna ulec poprawie.

Odnośnik do komentarza
Gość do biedaka

niedrogi acz debilny biedaku, jeżeli kolejna kopulacja jest po kilku minutach, to oczywiste i normalne, że z erekcją będzie krucho, gdyż musi nastąpić odnowa spermy i sił. Są jednak przypadki, że w pełnym zdrowiu i wyjątkowej podniecie mężczyzna może utrzymać erekcję i ejakulować zaraz po pierwszym wytrysku; ale coś takiego rzadko się zdarza, częściej kobietom wyjątkowo szczęśliwym.
Natomiast, jeżeli kolejny stosunek/kopulacja był po kilku tygodniach, i ci nie stanął, toś chory i na ciele i na umyśle, zatem wal do lekarza seksuologa i psychiatry.

Odnośnik do komentarza
Gość wielebny 77

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 41-szą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość wielebny 77

dziwne rzeczy się dzieją. Jak zapinam owieckę, to mi stoi i mogę się spuścić dwa razy pod rząd, ale z mojom żonom nie moge nawet po tygodniu. Prosze o jakieś rady, bo mie hce żucić.

Odnośnik do komentarza

Opowiadał mi kiedyś sąsiad erotoman że na takie problemy najlepsza jest kapusta. A więc rzecz ma się następująco , najpierw owijasz liśćmi łepetynę a potem tego śmierdziela między nogami . Okłady zmieniasz 2x dziennie .Zapomniała bym dodać , liście powinny być umoczone w miodzie z lipy.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza
Gość limfocytko bez jaj

cyt. .Zapomniała bym dodać , liście powinny być umoczone w miodzie z lipy.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
A ja zapomniałabym dodać, że zrobiłaś dziecinny błąd. Do której klasy potstawufki chodzisz dziecko?Poprawiacz błędów nie podkreślił błędów w twoim poście, bo pojedyncze wyrazy są poprawne, ale jednak "zapomniała" i "bym" należało napisać razem. Jak widzisz walenie konia padło ci już na musk i robisz błędy.
--

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

dodam trzecią żecz, a mianowicie: jak po waleniu konia z wytryskiem/ejakulacją nie umyję swojego penisa, to na drugi dzień jedzie śledziem w occie. Zastanawiam się, pijąc wódkę, czy czasem nie uciąć kawałek śledzia/penisa na zagrychę.
Dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza

Limfocytbezjaj , Ty dziurawy kondnie nie podszywaj się , konia to ci walił twuj stary jak spałaś umoczona , twoje teksty są na poziome upośledzionej klasy 1 podstawowej , a ortografi to ucz swoich dzieci w sedesie tam gdzie się spuszczałeś pizdo.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza
Gość Nathan7

Mi też od jakiegoś czasu pomagają tabletki IQMAN. Spośród wielu, które zażywałem do niech przekonałem się teraz najbardziej.I mam nadzieję że są na tyle skuteczne że nie będę musiała szukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...