Skocz do zawartości
Forum

Wzwód przed stosunkiem


Gość hans91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Ja i moja partnerka mamy po 20 lat. Jestem prawiczkiem, a ona już współżyła. Ostatnimi czasy zdecydowaliśmy się uprawiać seks. Jesteśmy z pół roku ze sobą. Niestety w trakcie igraszek wszystko było ok. Gdy już zdjęliśmy ubranie i miało dojść do stosunku (po ówczesnej grze wstępnej, bez ubrań-m.in minetka) mój członek nie był w stanie "używalności". Ja zadowalałem partnerkę jak tylko potrafiłem. Niestety ona nie dotknęła mojego członka nawet swoja ręką. Potem jak spojrzałem na swoją bieliznę to była malutka plamka, tak jakby nastąpił przedwczesny wytrysk. To były tylko 2 kropelki nawet nie poczułem, z reszta mało co było widać. A i dodam ze masturbuje się średnio raz na 2 dni, czasem zdarza się kilka dni z rzędu. Seks oralny uprawialiśmy z 3-4 razy. Niestety również tylko ja ją zadowalałem, ona mnie raczej nie dotknęła. Mój członek ciągle był gotowy do akcji. Tylko zanim wyjąłem prezerwatywę to gwałtownie opada i koniec. Czy wstrzymać się z masturbacja przed stosunkiem? Nie wiem jak sobie pomóc by nie doszło ponownie do takiej sytuacji. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...