Skocz do zawartości
Forum

Kompletny brak ochoty na seks u mojej dziewczyny


Gość peepee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem z dziewczyną od prawie dwóch lat. W tej chwili ma 18 lat. Jestem jej pierwszym partnerem seksualnym. Byliśmy zadowoleni z naszego życia seksualnego, nie robiliśmy tego tak często jak byśmy chcieli, ale to z nie naszych powodów. Od początku był pewien mały problem, otóż moja partnerka nie mogła długo i po kilkunastu minutach stosunku odczuwała ból i również nie mogła robić tego we wszystkich pozycjach ze względu na to. Poważne problemy zaczęły w lutym, kiedy zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne. Pojawił się brak ochoty na seks, oraz wahania nastrojów i rażąca nerwowość. Brała je pół roku i odstawiła w lipcu ze względu na wymienione wyżej problemy. Wtedy zaczął się koszmar. Od tamtej pory chyba ani razu nie miała ochoty na seks, kochaliśmy się średnio raz w miesiącu po 5 minut i w jednej pozycji. Szybko wysychała i traciła podniecenie. Unikała pocałunków, strasznie się denerwowała na mnie gdy miałem ochotę na seks i gdy próbowałem cokolwiek z nią robić. Seks stał się głównym powodem do kłótni i nie muszę dodawać, że jestem na skraju załamania nerwowego. Wiele razy jej powtarzałem żebyśmy poszli razem do lekarza, ale ona uważa, że seks nie jest jej potrzebny i nie musi nigdzie iść. Dodam, że jej okres jest bardzo nieregularny oraz odczuwa silne bóle brzucha podczas miesiączki. Do jakiego lekarza się udać?

Odnośnik do komentarza
Gość inna rada

narazie niech odstawi tabletki i w razie kontaktu kopulacyjnego niech włoży se do pochwy głobulkę Oval Patentex i wybierze dzień niepłodny. Wtedy możesz spuścić się do środka w przeciągu godziny kilka razy aż uzyska orgazm. Po 1 h świeża globulka!!!!W tym czasie, czyli po wytrysku nie wolno podmywać cipki, bo woda może rozcieńczyć środek plemnikobójczy. Notabene, 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne. Po urodzeniu dziecka, niech se założy spiralkę domaciczną, jeżeli od hormonów nie chce utyć jak świnia.

Odnośnik do komentarza
Gość Przyczyna

Przyczyną bólu, może być nadżerka szyjki macicy lub ściany pochwy. Pewnie grzebałeś jej w piździe brudnymi łapami i nieumytym chujem, cio? Niech idzie do gina i wyleczy się, bo nadżerka może stać się rakiem. Pokaż jej tego posta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...