Skocz do zawartości
Forum

Ból żołędzi podczas wytrysku


Gość SILVER9219

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SILVER9219

witam mam pytanie wlasciwie dwa mam 19 lat jeszcze nie uprawialem stostunku z dziewczyna i sie masturbuje juz od paru lat i ostatnio jak sie masturbuje to potem mnie zaladz boli podczas wytrysku i potem chcialem sie spytac dlaczego tak jest czy mi cos bd??a drugie pytanie jest takie czy jak sie bd masturbowal i potem w przyszlosci uprawial stosunek to czy bd mial problemy lub czy bd mial taka roskosz jak kazdy czlowiek ma podczas pierwszego stostunku??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Masturbacja nie powinna negatywnie wpłynąć na przyszłe życie seksualne. Czasami dzieje się tak, że mężczyzna, który przez dłuższy czas zaspakajał się tylko poprzez masturbację potrzebuje intensywniejszej stymulacji i przyjemność podczas seksu jest mniejsza, jednak z czasem wszystko powinno być ok. Jeśli ból, który opisujesz nie minie możesz się udać na konsultację do urologa, który oceni, czy wszystko jest w porządku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

Chciałbym przedstawić swój problem i bardzo proszę o profesjonalną odpowiedź.
Otóż od tygodnia zaczął mnie boleć żołądź, po 2-3 dniach zacząłem czuć pieczenie w żołędziu w czasie oddawania moczu. Następnie, po naciąganiu napletka zacząłem czuć bardzo nieprzyjemny, specyficzny i mocny zapach. W tym momencie żołądź boli mnie na tyle, że cały czas myśle o tym bólu. Na stronie wewnętrznej napletka zauważyłem 3 małe pęcherzyki z których wydziela się śluz. Dodatkowo na samym żołędziu pojawiają się białe plamki, jakby skupiska tego śluzu. Ból w czasie oddawania moczu jest coraz większy. Zaczyna mnie boleć również moszna

Dbam o higienę, myję się codziennie i uprawiam seks ze swoją dziewczyną od pół roku średnio 2-3 razy w tygodniu.

Proszę pilnie o pomoc. Zastanawia mnie czy konieczna jest wizyta u lekarza czy mogę kupić jakiś lek bez recepty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...