Skocz do zawartości
Forum

Seks poprzedzony masturbacją bez wytrysku w kobiecie


Gość dian88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22lata masturbowałem się 2h przed seksem z moją kobietą, wczoraj zapomniała wziąć tabletki antykocepcyjnej, tabletki używa regularnie od 4 miesięcy. To była akurat 2 tabletka po okresie (przerwie) Doszło między nami do stosunku, oczywiście nie doszedłem w niej. Czy jest taka możliwość że po wcześniejszej masturbacji po wprowadzeniu członka moja partnerka może zajść w ciąże jeśli dalej będzie przyjmowała leki antykocepcyjne zgodnie ze wskazaniami? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Zawsze w przypadku odbycia stosunku przy pominięciu czynnej tabletki antykoncepcyjnej (między 1. a 21. dniem cyklu) istnieje prawdopodobieństwo zapłodnienia. Jednakże partnerk apowinna przyjąć zapomnianą tabletkę jak najszybciej i kontynuować obecne opakowanie.
Masturbacja nie ma żadnego znaczenia w tej sytuacji, gdyż mężczyzna jest czynnościowo bezpłodny po 3 ejakulacjach w ciągu jednego dnia, wówczas uważa się, że czwarta ejakulacja w ciągu doby nie stwarza prawdopodobieństwa zapłodnienia.
Tuż przed rozpoczęciem następnego opakowania Twoja dziewczyna powinna wykonać test ciążowy. Wynik pozytywny lub wątpliwy jest przeciwskazaniem do kontynuowania antykoncepcji hormonalnej.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

Albo rżniesz głupa, albo najprawdopodobniej nim jesteś!!!
Niedrogi głupcze, do zapłodnienia wystarczy tylko jeden plemnik, a w cewce moczowej po waleniu konia zostało ich kilka tysięcy spośród >200 mln w całym ejakulacie.
Powiedz dziewczynie niech wali z podaniem o 500+ do Opieki Społecznej, to będziecie mieć na mleko i książkę pt. "Jak leczyć debilizm w życiu seksualnym"

Odnośnik do komentarza
Gość do Carlosa

cyt.:Masturbacja nie ma żadnego znaczenia w tej sytuacji, gdyż mężczyzna jest czynnościowo bezpłodny po 3 ejakulacjach w ciągu jednego dnia, wówczas uważa się, że czwarta ejakulacja w ciągu doby nie stwarza prawdopodobieństwa zapłodnienia.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Niedrogi Carlosie, pierdolisz jak opętany. W cewce moczowej po 3 ejakulacjach na 1000% zaplątał się niejeden silny plemnik z 1-szego wytrysku. Zatem, po waleniu konia musiałby przeczyścić cewkę moczową wyciorem i przepłukać domestosem, by uniknąć ciąży.
Jest nadzieja dla owych ciemnych kopulantów: jeżeli dziewczyna była okresie niepłodnym, tj 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to mogą uniknąć składania podania o 500+

Odnośnik do komentarza
Gość ksionc 70

jeżeli nie minęło 72h, to możecie zastosować tabletkę" dzień po"; jeżeli minęło 72, to pigułkę wczesnoporonną, ale za to w dzisiejszych czasach możecie pójść "siedzieć". Narka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...