Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją


adzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
IQMAN czy jest to bezpieczny suplement?
mam 17 lat czy mógłbym go stosować bez problemów?
nie chce też aby mój członek wyrósł do 20 cm +/-
obecnie starcza mi 17 cm.
problemy z erekcją w wyniku stresu chce się przełamać i dużo ludzi mi go poleca.

Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jestem duuuuużo od ciebie starszy, nie piszę, że IQman jest zły czy dobry, bo przyznam się że sam nie stosowałem, o środku słyszałem od dobrego znajomego, z którym chleb z niejednego pieca się jadło i nie jedną beczkę piwa wypiło. On sobie ten środek chwalił, nie mniej ja jestem taki,że do czasu aż sam nie spróbuję to nie wypowiadam się na dany temat w formie opinii, nie mniej to co mnie zdziwiło... Jeżeli ty masz 17 lat i już masz problemy z erekcją i szukasz środków w stylu IQman i jak piszesz nie jest to podłożem choroby (brak erekcji) ale stresu,to zastanawia mnie tylko jedno... co będzie za lat 30-40... gdy nadejdzie taki czas, że faktycznie będziesz miał wiek adekwatny do poszukiwania tego rodzaju środków...

Odnośnik do komentarza
Gość kochany Adziu

po jakim czasie masturbacji lejesz spermą na jaką odległość i ile jej jest, bo podejrzewam, że nie masz czym trysnąć, bo jesteś zabiedzony, chudy, przepalony, przepity . Chłopie, nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły i suche, kumasz? Dalej, jak nie ma spermy to nie ma potrzeby stawać. Zabierz się cherlaku za zdrowie a twój siurek sam się upomni o cipkę najczęściej nad ranem.

Odnośnik do komentarza

adzio
no dużo nie było jak robiłem to 3 razy dziennie (ok 4 lata).
od tyg już się nie masturbuję.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Dla utrzymania w sprawności system nerwowy, krwionośny, mięśniowy zawiadujący orgazmem wystarczy seks naturalny z kobietą lub sztuczny dłonią raz/tydzień. Notabene, brak rozładowania energii seksualnej grozi prostatyzmem, a w dalszej kolejności nawet rakiem.

Odnośnik do komentarza

strasznie młodziutki jestes jak na zaczynanie przygody z suplementacja. tez wydaje mi sie, ze problem siedzi w glowie... co do iqmana to nie stosowalem. mam troche wiecej lat i na potencje lykalem beman, ktory przyniosl efekty, ale moze zacznij od zmiany trybu zycia na zdrowszy? a przede wszystkim sie tak nie przejmuj tym ze cos jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Gość WojtekGTI

Ja akurat jak pisze jeden z poprzedników stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektów. Erekcja obecnie super.... jedyny problem to... twój wiek... Jak ja miałem 17 lat, to nie potrzebowałem wspomagania....Teraz owszem... ale jeżeli chodzi o mnie to twój wiek x 2 i jeszcze trzeba troche dodać... :-)

Odnośnik do komentarza

U mnie też Iqman okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem, nie mniej nie wiem czy to najlepszy środek dla 17-latka, bo problemy z erekcją w tym wieku, to naprawdę bardzo dziwne. Ja mając 17 lat zacząłbym od wizyty u lekafza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...