Skocz do zawartości
Forum

dlaczego nie moge dojsc do orgazmu?


Gość kam-cia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam kłopot od zawsze. Obecnie mam 23 lata. Miałam chłopaka z którym przeżyłam swój pierwszy raz i byłam z nim długi czas pragnęłam go chciałam się z nim kochać czekałam na to ale nigdy nie mogłam dostać orgazmu mimo że się naprawdę starał. Teraz jestem z wyjątkowym mężczyzna kocham go nad życie jest dla mnie czuły jeśli nie widzimy się dłuższy czas mówimy sobie jak siebie pragniemy itp ale znowu mam ten sam problem. Mam taką ochotę zawsze na niego potrafimy się kochać nawet i przez pół godziny on się stara ale nie wiem czemu nie mogę mieć orgazmu :( co może być tego przyczyną

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

A może po prostu za bardzo nad tym się skupiasz?. Jeśli będziesz spięta i na siłę będziesz próbowała wywołać u siebie szczytowanie, to niestety, ale mało prawdopodobne jest, abyś kiedykolwiek doszła. Proponuję przed seksem wypić sobie meliski po czym włączyć relaksującą muzyczkę i pozwolić działać swojemu partnerowi na początku tym > :P < a potem to już wiadome czym :)

Odnośnik do komentarza

cyt.:
Mam taką ochotę zawsze na niego potrafimy się kochać nawet i przez pół godziny on się stara ale nie wiem czemu nie mogę mieć orgazmu :( co może być tego przyczyną
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Kobieto, orgazmu musisz się nauczyć, gdyż nie ma nic za darmo!! W optymalnych warunkach, czyli innych niż ławka po dyskotece, z kochanym mężczyzną, dobrze odżywiona, wypoczęta, możesz zaskoczyć dopiero po 50-ciu zbliżeniach. Najpierw sama potrenuj dildem i znajdź ereogenne punkty w pochwie, wyzwwalaj orgazmy i utrwal w mózgu nawyk osiągania orgazmu.
Polecam wyguglać "Fizjologię i filozofię seksu" i "Cztery warunki determinujące zdrowie", może akurat Ci się coś rozjaśni w głowie i ciele.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
i pozwolić działać swojemu partnerowi na początku tym > :P < a potem to już wiadome czym :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Twój partner powinien tak wytrenować swój organizm, by wytrzymał z wytryskiem nasienia minimum 10 minut, gdyż tyle czasu stymulacji wymaga statystyczna kobieta by szczytować.
Notabene, statystyczny mężczyzna leje soermą już po 2. minutach, odwraca się dupą i zasypia, błednie myśląc, że składając nasienie zrobił swoje, czyli zadowolił kobietę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...