Skocz do zawartości
Forum

słaba erekcja u dwudziestolatka


fajaon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę, ponieważ potrzebuję fachowej pomocy. Mam zaledwie dwadzieścia lat, a już mam problemy z erekcją. Strasznie odbiera mi to męskości i pewności siebie. Mimo wszelkich starań z partnerką, ciężko jest mi osiągnąć pełny wzwód, a jeśli już osiągnę, to na bardzo krótko, przez to praktycznie niemożliwe jest już samo rozpoczęcie stosunku. Przy 'grze wstępnej' jest na ogół wszystko ok, no ale to wszystko po chwili zabawy ustępuje. Wiem, że kiedyś nadużywałem filmów erotycznych, jednak teraz od około pół roku ograniczyłem je praktycznie do zera. Masturbuję się około 2 razy w tygodniu, staram się to robić bez żadnych filmów. Zdarza się oczywiście, że mam wzwód zupełnie bez przyczyny w zupełnie nieodpowiednich miejscach podczas dnia. Czy potraficie mi coś doradzić? Chciałbym się uporać z tym problemem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Podejrzwam 2. przyczyny:
1. złe krązenie krwi w obrębie miednicy małej i ud Notabene, impotencja to choroba naczyń krwionośnych.
2. jakaś blokada psychiczna
Na tę pierwszą znajdziesz link do terapii Gersona oczyszczającej organizm z toksyn, wpisisując w guglarkę: fizjologia i filozofia seksu.
Na tę drugą musisz iść do psychologa

Odnośnik do komentarza

Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów :
1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń”, „Zasady dietetyczne”,
W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem – najlepiej dietą surową warzywno-owocową
http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ ,


2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem:
WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl & WWW.lechrk.republika.pl
3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu, szczegółowo postudiuj z vademecum zdrowia temat „4 warunki determinujące zdrowie”
4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.”STRES”
5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn
Odnośnik do komentarza

Tak, osiągnąłem wytrysk w pochwie, uprawiałem seks. Jednak wtedy też miałem problemy, ucieczką były jakieś tanie leki przy pierwszych razach.
Mam erekcje poranne, ale nie codziennie. Mniej więcej co drugi dzień. Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem polucje, ale na pewno kilka lat wstecz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...