Skocz do zawartości
Forum

Odchylenie penisa w czasie orgazmu


Gość anitaczio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anitaczio

Witam chcialem sie zapytac poniewaz od jakiegos roku cos sie zmienilo z moim penisem i chcialbym sie dowiedziec czy jest to normalne , chodzi mi o to ze podczas masturbacji moj penis jest ulozony w strone brzucha czyli do gory a jak zaczynam dochodzic do orgazmu moj penis sam sie odchyla od brzucha w druga strone i to mocno poczym dopiero nastepuje orgazm !!! dokladnie jest to w momencie kiedy mi naplywa sperma a potym odrazu orgazm !!! dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek 20

chłopie, powiedziałeś co wiedziałeś, słyszałeś że dzwonią, ale za chuja pana nie wiesz gdzie i po co. Tak i z twoim, pewnie 5 cm siurkiem!!!! Głupku jeden, u mężczyzny z normalnym penisem wytrysk spermy równoznaczny jest z orgazmem. Wg Ciebie napływa ci do chuja sperma, a orgazm się czai w stodole, i nagle sperma wystrzeliłą, a po chwili pojawił się orgazm z dużymi uszami.NN
PS: podczas orgazmu/wytrysku penis rytmicznie drga; czynią to mm kurcząc się, i wypychając spermę do pizdy, kumasz?
Tobie, jak walisz konia, na jaką odległość leci sperma, i ile jej jest w ml?

Odnośnik do komentarza
Gość do odchylonego

cyt.:....moj penis jest ulozony w strone brzucha czyli do gory a jak zaczynam dochodzic do orgazmu moj penis sam sie odchyla od brzucha w druga strone i to mocno poczym dopiero nastepuje orgazm !!! dokladnie jest to w momencie kiedy mi naplywa sperma a potym odrazu orgazm......
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Twój chuj odchyla się w dół, bo sperma ma ciężar właściwy ołowiu. Musisz złapać takom ołowianom spermę do wiadra i zanieść do badania. Po otrzymaniu wyniku, musisz iść z wynikiem do psychiatry, by stwierdził czy masz uszkodzony musk. Ołóf morzesz sprzedawać w Złomowni, to będziesz miał na lekaża, kumasz?
Do szkoły tesz byś poszedł, bo zrobiłeś 12 bykuf w ww. tekście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...