Skocz do zawartości
Forum

Seks analny a petting


Gość spadajxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spadajxd

dziś z chłopakiem uprawiałam sex analny. . nie było wytrysku . . gdy skonczyliśmy połozyliśmy się i zaczoł mi penisem dotykać miejsc intymnych ( pochwa ) . przez caly czas nie było wytrysku ani nie wszedł we mnie penisem . . czy jest mozliwość zajscia w ciąze ? prosze o odpowiedz , ostatni raz takie coś robiłam , jestem strasznie nerwowa , proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Stosunek analny nie prowadzi do zapłodnienia. Jeśli sperma nie znalazła się w środku pochwy to możesz być spokojna. Masz rację, nie warto w tym wieku denerwować się z takich powodów. Lepiej poczekać z seksem aż będziesz dojrzalsza. Miałaś wtedy dni płodne?

Odnośnik do komentarza
Gość do Agnieszki

co prawda prawdziwy anal nie prowadzi do zapłodnienia , bo odbytnica to nie macica, ale po analu na żołądzi i w cewce moczowej chłopaka pozostało jeszcze kilka tysięcy plemników, więc, skoro takim penisem dotykał cipki, to ciąża możliwa na 100%. Musiałabyś być w tym czasie w okresie płodnym!!!Druga sprawa, takim ufajdanym w gównie penisem dotykał Ci cipki i mógł zarazić wirusem brodawczaka, który bytuje w okolicach odbytu. Ciąża, to dziecko, brodawczak, to rak i śmierć.Módl się o ciążę, byleby nie był brodawczak. Kazik
PS: pewnie do buzi też brałaś, cio?

Odnośnik do komentarza
Gość kazik 45

Agnieszka, sorki, wziąłem Cię za debilną autorkę pierwszego posta. Myślę, że do buzi byś nie wzięła takiego poanalnego penisa, gdyby nawet był okazem i miał 25 cm długości i 5 cm średnicy, co?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

cyt. czy jest możliwość zajścia w ciążęe ? proszę o odpowiedź , ostatni raz takie coś robiłam , jestem strasznie nerwowa , proszę o pomoc .
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGTu żadna pomoc zwykłego człowieka ci nie pomoże, może pomóc jedynie wykształcony ginekolog odbierając poród. Rada: zapierdalaj na kolanach do spowiedzi i przyrzeknij, że już nigdy nie dasz dupy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...