Skocz do zawartości
Forum

Intensywna lubrykacja i trudności w osiągnięciu orgazmu


Gość andziolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andziolek

Witam . Mam pewien problem , mianowicie od pewnego czasu mam problemy z osiągnięciem orgazmu . Odczuwam lekką ochotę na seks i nie jest ona tak intensywna jak kiedyś , pojawia się u mnie lubrykacja (dosyć intensywna), gdy mój partner zaczyna mnie pobudzać palcami lub ja sama to robię to nie mogę osiagnać orgazmu. Dodam , że zanim nie przeżyłam swojego pierwszego razu nie miałam tego typu problemów , orgazm osiągam po dłuższym czasie , kiedy bardzo długo mój partner lub ja pobudzamy . Czy jest ze mną coś nie tak? może powinnam się leczyć , proszę o radę . z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Orgazm pochwowy często bywa trudny do osiągnięcia przez kobietę. Na osiągnięcie takiej satysfakcji seksualnej składa się kilka czynników: wielkość prącia, odpowiednia pozycja oraz czas stosunku.
Potrzeby każdej kobiety mogą być inne. To, że dzisiaj kiedy jesteś bardziej dojrzała masz inne libido i reaktywność.
Czasami warto wprowadzić różne urozmaicenia w sypialni, które mogą zwiększyć doznania.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Pereziusz

Może przedłuż grę wstępną, albo w trakcie seksu naprowadzaj go typu wolniej, szybciej, intensywniej, czy pod innym kątem, możliwe że to pomoże. Po prostu próbuj. Niestety nie zgodzę się z przedmówcą że orgazm pochwowy bywa trudny do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość metoda nr 1

Jeżeli przez lubrykację uważasz wydzielanie przez pochwę zbyt dużej ilości śluzu, to jedynym wyjściem usunąć nadmiar śluzu wyciorem od armaty, lub poszukać chłopa z penisem
o średnicy ogiera, gdzieś fi>5cm
No, jeszcze można posypać pochwę i penisa proszkiem ściernym , jaki używa się do szlifowania metalu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...