Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja a płodność u mężczyzny


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat mój problem polega na tym ze nie miałem dotąd żadnej dziewczyny i masturbowałem się, trwało to mniej więcej przez 5 lat, parę razy w tygodniu. Teraz kiedy kogoś poznałem zastanawiam sie czy przez to ze taka długo to robiłem, czy będzie to miało wpływ na spłodzenie mojego potomstwa, czy będzie ono zdrowe i czy wogóle będę mógł je mieć.

Odnośnik do komentarza

Masturbacja jest naturalnym sposobem rozładowywania napięcia seksualnego u mężczyzn oraz kobiet.
Normalnie nie prowadzi do zaburzeń somatycznych. Jednakże zbyt częsta masturbacja oraz związane z niąniekiedy zaburzenia psychiczne mogą prowadzić do zaburzeń erekcji oraz przedwczesnego wytrysku.
W tej chwili nie powodów do niepokoju.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Narząd nieużywany zanika lub rakowacieje.Przykładem chudość ręki po zdjęciu miesięcznego gipsu.
Masturbacja jest treningiem dla układu rozrodczego, więc nie masz podstaw do zmartwień. Ponieważ z pustego i Salomon nie naleje, to na ilość spermy i jakość nasienia musisz se zapracować zdrowym trybem życia i prawidłowym odżywianiem. Notabene, bez optymalnej ilości spermy Ci chuj nie stanie i nie osiągniesz orgazmu. No, można wszczepić do mózgu elektrody i guzikiem elektrycznym wyzwalać orgazm, ale jak się przedobrzy i poleci >8 minut rozkoszy ciurkiem, to można kopytami strzelić w kalendarz.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonim 20

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 20-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...