Skocz do zawartości
Forum

Obawa przed brakiem wytrysku


Gość Adam91

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obawy przed brakiem wytrysku.Masturbuję się bardzo często codziennie nawet kilka razy czasem. W masturbacji przyzwyczaiłem się do określonego tempa. Gdy robię to wolniej nie mogę dojść do wytrysku. Niedawno moja partnerka chciała uprawiać ze mną seks. Jednak ja odmówiłem w obawie, że nie zdołam dojść do wytrysku. Przez tą obawę ciągle nie mogę zdecydować się na seks. Czy zaprzestanie masturbacji pomoże mi w odrzuceniu nawyków?

Odnośnik do komentarza

Zbyt częsta masturbacja może prowadzić do różnorodnych zaburzeń w sferze seksualnej. Możliwe jest także wyuczenie sposobu osiągania satysfakcji seksualnej. Zazwyczaj dominują problemy związane z przedwczesnym wytryskiem, jednakże mogą także występować problemy z osiągnięciem orgazmu podczas normalnego stosunku.
Proponuję zaprzestać masturbacji i ograniczyć aktywność seksualną jedynie do kontaktów z partnerką.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Do Buraka

jeżeli masz orgazm bez wytrysku, to czym buraku się martwisz?Masz wygodę, bo nie musisz zakładać na ch*ja gumy. Możesz rżnąć na golasa i dziewczyna nie zajdzie w cionżę.
Najgorsze, że jak się ożenisz i zechcesz mieć dziecko, to żony nie zapłodnisz w sposób normalny. Ale nie martw się, wyłuszczą ci 1. plemnika z jądra i zapłodnią tfojom rzone.

Odnośnik do komentarza
Gość Carloss

Ja właśnie pszes walenie konia nie mogłem zapłodnić żony i mi operacyjnie wydłubali z jądra jeden plemnik i zapłodnili żonę. Na drugie dziecko by dostać 500+ nie zdecyduję się, bo bolało jak ch*j.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...