Skocz do zawartości
Forum

Możliwa ciąża, brać tabletki 72h?


ab23pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dzień po owulacji, tak wynika z kalendarza. Mój chłopak wrócił po miesięcznej nieobecności, bardzo się za sobą stęskniliśmy i doszło do peetingu. Seksu jako tako nie uprawiamy. Nagle przez chwilę zaczęliśmy się kochać ( niestety bez zabezpieczenia ) nie przewidzieliśmy takiego biegu wydarzeń. Wyjął go tak po minucie i zaraz mu opadł. Mówi, że nie czuł orgazmu a po spermie nie było śladu. Lecz to NAGŁE znikniecie podniecenia i opadnięcie tuż po wyjęciu nas zastanawia. Dodam, że wyjmując czuł, silne podniecenie i nagle NIC. Obawiamy się, że mogło dojść do ewentualnego wytrysku...mam kilka pytań:
1. Kupić tabletkę po tak dla pewności
2. Jest to bardzo szkodliwe dla organizmu?
3. Można kupić bez recepty?

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
1. Trudne pytania, jak chcesz kup.
2. Mega bomba hormonalna nie jest zdrowa, ale też Cię nie zabije..
3. Tabletki te są od pewnego czasu dostępne bez recepty.

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Mimowolnego ujścia kropli spermy mężczyzna nie czuje, więc skoro mu opadł, to musiał być orgazm w wytryskiem wstecznym czyli do pęcherza, albo namiastka wytrysku.. Tak czy siak mógł Cię zapłodnić. Tabletka "72h po" nie jest tabletką poronną, ona nie dopuszcza do ciąży, która to rozpoczyna się ok 5-tego dnia od zapłodnienia.
Jeśli nie minęło 72h to nic Ci nie grozi. Tylko nie stosuj tego zbyt często, bo to nie jest typowa antykoncepcja; możesz rozregulować układ hormonalny i zosatać niepłodną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...