Skocz do zawartości
Forum

Pompki powiększające penisa


Gość Marko777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marko777

Mam pytanie do Pana doktora. Jakie sa skutki i nastesptwa stosowania pompek prozniowych powiekszajacych penisy? Jakie jest stopien ryzyka poniesienia konsekwencji ich stosowania? Ile procentowo, powiedzmy osob uzuwajacych je zapadlo na jakies powiklania i problemy zdrwowotne? Czy warto? A co Pan doktor sadzi o metodzie naturalnych cwiczen penisa? Czy sadzi Pan,z eto prawda co opisuja reklamy, z ew niektorych plemionach hinduskich czy islamskich po latach cwiczen powiekszania penisa, romziar jego w niektorych przypadkach osiaga nawet do 45 cm dlugosci. Czy to wogole fizycznie mozliwe ? Musze przyznac, ze stosowalem metode naturalnych cwiczen na powiekszenie penisa z pozytywnym skutkiem bo powiekszyla sie dlugość o 2,5 cm i objetosc 2,5. W efekcie po chyba kilku miesiacach cwiczen moj czlonek osiagnal 15, 5 cm dlugosci i i ok 13cm szerokosci. Pozniej cwiczylem regularnie od 3 do 5 dni w tygodniu prawie do roku czasu. Po dlugiej przerwie spowodowanej wyjazdem w delegacje mialem 13 cm dlugosci i 11, 5cm objetosci, podczas , gdy moj normalny wymiar przed cwiczeniami to ok 14 cm dlugosci i 12 cm w obwodzie. Hm jak mowia, miesien nie uzywany zanika. To sa dowody i fakty. Tylko, ze gdy wyjechalem na dluzszy czas w delegacje Ok 1 roku czasu ( bez uprawiania sexu, rzadka masturbacja w tym czasie), prawie rok nie cwiczylem i niestety efekty powiekszenia nie utrzymaly sie jak mnie zapewniano wczesniej i rozmiar sie nieco zmniejsazyl, znaczy w efekcie troche wiekszy jest i sprawniejszy niz byl kiedykolwiek przedtem bo 14 cm mam dlugosci, ale to nie to samo i podejrzewam, ze jak nie zaczne treningow spowrotem, ani ni bede uprawial regularnego sexu itp. to skurczy sie do pierwotnego rozmiaru, czyli efekt wczesniejszych cwiczen raczej nie pozostaje na stale, tak wynika z moich obserwacji, trzeba by chyba caly czas cwiczyc> No i czlonek robi sie czerwony , skora na nim z czasem brazowa i tak razcej pozostaje. I w zwiazku z tym mama pytanie. Czy jest jakis krem na to do skory, zeby odwrocic efekt przywrocic ladny wyglad skorze. Czy po zaprzestaniu cwiczen po dluzszym czasie kolor skory na czlonku wraca do normy? Czy warto tak sie poswiecac? Bo jestem chetny do cwiczen i pelny zapalu, szczgolnie , gdy sa zauwazalne efekty. Tylko, czy nie przyniesie to niepotrzebnych nastepstw w postaci problemow, zwiazanych fukcjonowaniem czlonka? Bo jesli tak, nigdy bym sobie tego nie wydarowal. Jak dotad na prawie wszystkich tych stronach internetowych sa raczej pozytywne opinie na nurtujacy mnie temat. Jak duze jest prawdopodobienstwo powilkan z penisem zwiazanych z naturalnymi cwiczenimi penisa? Co pan sadzi o cwiczeniach miesni kegla ? A co z cwicxzeniami tych miesni u kobiet? Podobno wzmacnaia to miesnie macicy i w efekcie sprawia, ze mocniej jest zaciskany czlonek przez pochwe wtrakcie stosunku? Co Pan sadzi o tym? Szanowny panie doktorze wiem ,ze panjest na pewno barzdo zajetym czlowiekiem i nie sposob odpowiedziec kazdemu na zadane pytanie, pewno odpowiadacie tylko czasem na wybrane, to zrozumiale, ale ten temat bardzo mnie nurtuje juz od lat i martwi czasem nawet przygnebia, ztego myslenia nieustannego to juz wlosy mi wychodza notorycznie, wiec bardzo uprzejmnjie prosze o odpowiedzi na moje powyzsze pytanie w chwili wolnej. Zeby ulatwic powtorze pozwyzsze pytania tutaj jedno pod drugim: Jakie sa skutki i nastesptwa stosowania pompek prozniowych powiekszajacych penisy? Jakie jest stopien ryzyka poniesienia konsekwencji ich stosowania? Ile procentowo, powiedzmy osob uzuwajacych je zapadlo na jakies powiklania i problemy zdrwowotne? Czy warto? A co Pan doktor sadzi o metodzie naturalnych cwiczen penisa? Czy sadzi Pan,z eto prawda co opisuja reklamy, z ew niektorych plemionach hinduskich czy islamskich po latach cwiczen i powiekszania penisa, romziar jego w niektoryc przypadkach osiaga nawet do 45 cm dlugosci. Czy to wogole fizycznie mozliwe ? Czy jest jakis krem na to do skory, zeby odwrocic efekt przywrocic ladny wyglad skorze. Czy po zaprzestaniu cwiczen po dluzszym czasie kolor skory na czlonku wraca do normy? Czy uwaza Pan ,ze z takimi romziaramiczlonka 15,5 cm dlugosci i powiedzmy ponad 12 cm szerokosci, no powiedzmy miedzy 12 cm, a 13 cm tak 12,5 cm w obwodzie wystrczy, aby dogodzic i zadowolic, wiekszosc kobiet? Bo ja nie sadze, w rozowach wiekszosc z nich twierdzi inaczej, nie wiem czy szczerze. A pan co sadzi na ten temat? Czy warto tak sie poswiecac? Bo jestem chetny do cwiczen i pelny zapalu, szczgolnie , gdy sa zauwazalne efekty. Tylko, czy nie przyniesie to niepotrzebnych nastepstw w postaci problemow, zwiazanych fukcjonowaniem czlonka? Bo jesli tak, nigdy bym sobie tego nie wydarowal. Jak dotad na prawie wszystkich tych stronach internetowych sa raczej pozytywne opinie na nurtujacy mnie temat. Z gory serdecznie dziekuje za nadeslana odpowiedz i zycz Panu wielu sukcesow. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

a ja myślałam, że to kobiety mają tylko problemy i zrobią wszystko dla wyglądu a faceci mają w sumie super życie bo nie przejmują się za bardzo bo my staramy się być delikatne i nie ranić ale po przeczytaniu tego zreflektowałam się - faceci potrafią ranić samych siebie doszukując się wad :P

Odnośnik do komentarza

Hej. Sam mam trochę problem jeśli chodzi o rozmiar, i zresztą jak czytałem ostatnio jakieś statystyki do ponad 50 procent mężczyzn ma kompleksy więc nie jestem sam :P Zacząłem brać tabletki dr Penigreat na to i jakieś efekty się pojawiają, wiadomo że 10 cm nie urośnie ale ten jeden dwa już robią różnicę dla kobiety.

Odnośnik do komentarza

Jest tych preparatów suplementów i innych cudów wianków dużo. Myśmy z żoną zamawiali dla mnie tabletki ze strony drpenigreat.pl. Zwiększają libido, poprawiają całą erekcję itp. Zobaczymy jak będzie, pierwsze efekty już widzę ale tak żeby na przykład cm przybyło to trzeba co najmniej te kilka kilkanaście tygodni z kuracji skorzystać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...