Skocz do zawartości
Forum

Skąpo obfity wytrysk


Gość marcino1594

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcino1594

witam mam bardzo mały wytrysk, tylko kilka kropel. Normalnie wytrysk miałem w większych ilościach teraz jest to znacznie mniejsza ilość tzn. kilka kropli. Wcześniej miałem ten sam problem przez jakiś czas miałem wytrysk w małych ilościach później był on normalny no i teraz z powrotem jest on mały nie wiem z jakich to przyczyn proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Ilość ejakulatu może być mniejsza w wieku dojrzewania, aczkolwiek ogólnie jest to ilość zmienna osobniczo. Niektórzy mają bardziej obfite wytryski inni mniej obfite
U dojrzałych mężczyzn przejściowe obniżenie ilości ejakulatu najczęściej jest spowodowane częstymi ejakulacjami. Stałę obniżenie ilość spermy może wiązać się z przyjmowanymi lekami, używakami lub chorobami zapalnymi jąder i najądrzy.
Jeśli konsystencja i barwa spermy uległa zmianie, lub odczuwasz objawy dyskomfortu ze strony okolic narządów płciowych to wskazana jest konsultacja z urologiem.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

chłopie jak bykowi nie dasz obfitego żarcia, to mu chuj nie stanie i nawet na krowę nie spojrzy, tak i u ciebie!!!!!!!!. Podejrzewam, że jesteś zamorzony głodem, same kości i skóra; zatem organizm nie ma z czego wyprodukować nasienia i zawiesiny sterczowej z czego składa się sperma, a ona wpływa na jej ilość. Kumasz chudzielcu?
Co to za wyraz skąpo obfity? Albo jedno albo drugie ale nie razem jednocześnie. Poza tym jest to rzeczownik, i wyraz musi być jeden, mimo, że poprawiacz błędów nie podkreśla tego na czerwono. Najprawdopodobniej masz skąpoobfite szare komórki w musku, Do której klasy chodzisz dziecko? W tym wieku zamiast spermy jest rzadkie prawie przeźroczyste mleczko i jest tego skompo obficie, buuaaahhhhaaa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...