Skocz do zawartości
Forum

Wmawiam sobie że mam HIV


Kkuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 14 lat.Wmawiam sobie że mam hiv.Kiedyś onanizmowałem się mając strupa lub trochę krwi na kciuku.Nie jestem pewien czy podczas masturbacji dotknąłem kciukiem żołędzia (nie owoc dębu ) i czy była to moja krew.Czy podczas wytrysku gdy dotknąłem żołędzia tym palcem mógłbym się zarazić,gdyby krew była zakażona? , chociaż wydaje mi sie niemożliwe to ponieważ nie znam nikogo np.w szkole kto miałby HIV ale tylko się upewniam ile jest % szans na zarażenie sie? Dodam dla hejterów że w dużym stopniu ograniczyłem masturbacje i po prostu problem który opisuje nie daje mi spokoju tylko ciągły stres Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Pajacyku, nawet gdybyś się nie tylko onanizował z drugim facetem (zakażonym), ale wręcz uprawiał z nim frot i spuścilibyście się nawzajem na swoje żołędzie, to niekoniecznie byś załapał hifa.
O hifa trzeba się naprawdę postarać. Twoje wydziwianie jest debilne.
Ludzie ci już odpowiadali na to pytanie, ty naprawdę jesteś jakis poyebany i ćwierćinteligentny,
https://forum.abczdrowie.pl/forum-seks/1589072,jak-tak-naprawde-mozna-zarazic-sie-hiv

P.s. Nie Żołędzia członka, tylko ŻOŁĘDZI. Tej ŻOŁĘDZI. W mianowniku: ŻOŁĄDŹ (a nie żołędź). Czy język polski jest już tak trudny dla gimszczyli?

Odnośnik do komentarza
Gość taaaaakkk

Kkuku
Prosze tylko o odpowiedź tak/nie

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Tak, i w zwonsku stym musisz dać się obrzezać i wykastrować, bo z seksiu skobieom bedzie wielki hój

drogi debilku: należało odmienić żołędź jako owoc dębu, i osobno żołądź jak końcówka chuja, kumasz?
Więc, w dopełniaczu końcówka chuja musi brzmieć żołądzi. Zresztą prześlij to Bralczykowi i spytaj.

Odnośnik do komentarza
Gość dość tych andronów

~taaaaakkk
drogi debilku: należało odmienić żołędź jako owoc dębu, i osobno żołądź jak końcówka chuja, kumasz?
Więc, w dopełniaczu końcówka chuja musi brzmieć żołądzi.

Poza dopełniaczem do żołędzi - tak.

Prawidłowa deklinacja wygląda tak (pierwszy: żołędź owoc dębu, druga: żołądź członka):
Mianownik: żołędź/żołądź
Dopełniacz: żołędzia/żołędzi
Celownik: żołędziowi/żołędzi
Biernik: żołędź (potocznie także: żołędzia)/żołądź
Narzędnik: z żołędziem/z żołędzią
Miejscownik: o żołędziu/o żołędzi
Wołacz: żołędziu!/żołędzio!

Nie musisz dziękować [cześć]

Odnośnik do komentarza

Możliwość zakażenia się wirusem hiv z osobą dopiero co zarażoną, czyli osoby, które mają wysokie stężenie wirusa we krwi - np. same niedawno się zaraziły - mogą potrzebować zaledwie 10 stosunków seksualnych, by zainfekować partnera(dla osoby pasywnej 1/10).
Osoba która żyje z tym wirusem i jest odpowiednio leczona, wynosi 1/900 aktów seksualnych bez prezerwatywy kończy się przekazaniem wirusa .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...