Skocz do zawartości
Forum

Partnerka nie odczuwa przyjemności


Gość Mateusz2122

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz2122

Witam moja kobieta nie odczuwa przyjemności z seksu tzn jak dłużej się nie widzieliśmy bo żyliśmy pewien czas na odległość to na początku było ok jakąś tam odczuwała ale nigdy nie dochodziła gdy uprawialiśmy seks oralny to tak dochodziła i miała przyjemność lecz gdy coś więcej to nigdy i nie czuje przyjemności musi się sama sobą zajmować ja mam 23 lata ona 20 jesteśmy ze sobą 3 lata straciła ze mną dziewictwo kiedyś po prostu była bardziej "napalona" też ostatnio zaniedbałem to tzn gre wstępną mówiła że jak jest długa to ma większą przyjemność strasznie mnie to martwi że nie odczuwa przyjemności i już w ogóle nie może dojść wydaję mi się ze mam kompleksy lub po prostu jej nie podniecam nie sprawiam przyjemności. Też ona ma problemy z hormonami ma dużo męskich może to wpływa na nasze współżycie lub mój penis .. zaproponowałem jej iść do seksuologa lecz odmówiła ogólnie jest bardzo zamknięta mało rozmawia ze mną na ten temat lecz nalegam proszę o jakieś rady

Odnośnik do komentarza

Dwie rady:
1)Orgazm męski jest wrodzony, natomiaqst kobieta musi się go nauczyć, i zaskakuje dopiero po ok. %0 zbliżeniach w komfortowych warunkach a nie na ławce parkowej!!!
2) wygoogluj "fizjologię seksu" a obydwoje czegoś się nauczycie, gdyż na dobry seks trzeba se zapracować zdrowym trybem życia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...