Skocz do zawartości
Forum

Ból jądra po stosunku


Gość zaneta kuczynska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaneta kuczynska

witam mam pytanie strasznie sie denerwuje bo moj chlopak ma bol jadra prawego zawsze go boli po stosunku ale nieodrazu tylko po kilku godzinach ostatnio mial taki bol ze niemogl isc skierowanie do lekarza dostal ale na pazdziernik do tego czasu moze cos sie stac gorszego dlatego bardzo prosze zebyscie mi pomogli i powiedzieli co to moze byc bo sie denerwuje jestem teraz z nim w ciazy ale czy pozniej tez bedziemy mogli miec kolejne dziecko jak sama widzialam to jakby mial narosniete cos na nim ale nie jestem pewna czekam na odp pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Micah123456

Ból jądra może mieć różne przyczyny.Pani chłopak powinien co miesiąc przeprowadzać samokontrolę jąder.Jeśli nie wyczuwa żadnych zgrubień,jądro nie jest powiększone,jest prawidłowej konsystencji nie odczuwa ciężaru podczas chodzenia może być to błachostka,ale niestety to musi potwierdzić tylko i wyłącznie lekarz Urolog.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

ból jądra/jąder może wystąpić po "seksie" bez wytrysku, ale skoro jesteś w ciąży, to wytrysk musiał kiedyś mieć.
A może teraz ci tylko wsadza penisa do cipki i nie kończy wytryskiem, co?
Ból może być też spowodowany jakąś naroślą/nowotworem na jądrze, ale to może zdiagnozować tylko lekarz seksuolog
& urolog.

Odnośnik do komentarza
Gość zaneta kóczynska

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 19-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...