Skocz do zawartości
Forum

cienki penis i chyba zbyt szeroko pochwa


Gość lubisushi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam penisa 14,5cm długości i 11,5cm obwodu. Czyli rozmiar chyba raczej w dolnej granicy normy. Najbardziej martwi mnie grubość. Mam partnerkę, która w trakcie stosunku wydaje mi się zbyt luźna. Wcześniej Ona miała partnera bardzo hojnie obdarzonego. Wiadomo jak to w związku, rozmawialiśmy też o seksie, więc wypytałem (trochę podstępnie) jak jej było z poprzednim. Wyczułem, że miała orgazmy pochwowe prawie za każdym razem i dochodziła dość szybko. Ja zanim ją poznałem miałem małe doświadczenie. Mój poprzedni związek był skomplikowany. Rzadko się kochaliśmy, a jeżeli już do tego dochodziło, szybko kończyłem i zawsze kończyłem mojej partnerce ustami bądź palcami, żeby też miała orgazm. Uprzedziłem moją obecną Partnerkę, że mam małe doświadczenie i pewnie szybko dojdę. No i nasz pierwszy raz ku mojemu i Jej zdziwieniu trwał z 30 min a ja nie mogłem dojść. Robiliśmy to w gumce. Byłem zdziwiony, że po tak długiej przewie (ok 2 lat), mogę tak długo. Przerwaliśmy bo kondycja do dupy :/. Za drugim razem podobnie, tylko przy zmianie pozycji mi oklapł. Normalnie się załamałem. Pomyślałem że to tylko z nerwów. Potem już było trochę lepiej, ale zawsze muszę się porządnie napocić, żeby dojść a moja partnerka dochodzi tylko jak robię jej dobrze oralnie bądź palcami. Oczywiście Ona mówi, że jest jej dobrze i mój penis jest wystarczający, ale często po kilkunastu minutach penetracji spada jej nawilżenie i mówi, że ją troszkę boli (zawsze w gumce). Wydaje mi się, że po prostu słabo odczuwa mojego penisa, stąd spadek nawilżenia pochwy i brak orgazmu pochwowego, mimo, że z poprzednim partnerem nigdy nie miała z tym problemu. Powiedźcie co można zmienić aby było lepiej??? Ona jest kochana i nic mi nie powie, bo wie że mam kompleksy, ale czuję, że kiedyś było jej znacznie lepiej. A ona należy do tych co lubią się kochać i boję się, że do końca jej nie zaspokajam.

Odnośnik do komentarza
Gość kolejny z krótkim

no cóż, jak natura poskąpiła, to trzeba nadrabiać techniko :-)

Ja mam te 15 we wzwodzie czyli niby średnia krajowa, ale to marne pocieszenie bo dziewczyny są zadowolone z penisa od 17cm wzwyż a cała reszta to "szara pospolita masa".

Świadom swej ułomności zacząłem pracować nad techniką.
Wypróbuj dużo pozycji z głęboką penetracją, ale są też pozycje gdzie penetracja nie jest głęboka, a unikalne ułożenie konkretnego członka w konkretnej pochwie powoduje że kobieta dojdzie, i to szybko.

Może to oklepany frazes, ale coś w tym jest, trzeba się po prostu dograć no i pracować nad kontrolą wytrysku, długość trwania stosunku to też atut. :-)

Powodzenia :-P

Odnośnik do komentarza
Gość krótko i na temat

No, tak - lizanie cukierka przez celofan...

Zdejmij tą gumę. To przez nią ani Ty ani ona nie macie satysfakcji. Seks to nie tylko wsadzenie i ruchy, to też stymulacja narządów o siebie nawzajem, przepływ energii i płynów - a tego w gumie absolutnie nie ma, więc się nie dziw, że jest gównianie, bo inaczej być nie może.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nie stresuj się, bo to pogarsza sytuacje, a co do rozmiarów to możesz spać spokojnie. W naszej populacji jest to wielkość penisa jak najbardziej mieszcząca się w przedziale. Zapytaj dziewczyny co ja zadowala, być, może przyzwyczaiła się do pewnego rodzaju stymulacji, wbrew opinii każdy wykonuje to trochę inaczej . A może gra wstępna jest zbyt krótka. Ja wiem z doświadczenia, że wcale nie trzeba mieć stosunku aby mieć orgazm, jak facet na maxa kręci. Ale to już inna ale to już inna szkoła jazdy. Nie stresuj się a zobaczysz, że będzie ok  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...