Skocz do zawartości
Forum

Krótki stosunek a krótkie wędzidełko


Gość lpmsw

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie mam za krótkie wędzidełko. Z czym zamierzam iść na zabieg w najbliższym czasie. Mam jedno pytanie odnośnie wpływu za krótkiego wędzidełka na czas trwania stosunku. Mam 23 lata i mój stosunek trwa około minuty dwóch, nawet krócej czasami. Zdarzały się też dłuższe stosunki ale bardzo rzadko. Według mojego myślenia za krótkie wędzidełko powoduje że napletek w trakcie stosunku wychodzi i się chowa przy każdym włożeniu i wyciągnięciu tak jak przy masturbacji. A przy normalnym wędzidełku nie jest to aż takie dokładne i w większości czasu napletek jest na wierzchu. Dlatego na przykład mężczyźni sypiają przypuśćmy 10 minut, a masturbują się 5 minut. Co prawda mężczyzna odczuwa to samo w ciągu przypuśćmy minuty stosunku jeżeli skończy co odczuwał by w przypadku 10 minut stosunku i skończył. Ale tu już nie chodzi o to co ja odczuwam tylko o że zawodzę w jakimś stopniu partnerkę co naprawdę jest dla mnie bardzo ważne.

Czy mógłbym prosić tylko o odpowiedź w odniesieniu do mojej teorii. Czy ma jakiś wpływ to co napisałem powyżej. Jeszcze kilka informacji może pozwolą one bardziej dokładnie odpowiedzieć na moje pytanie, członek jest dosyć sporych rozmiarów, a co do wędzidełka nie jest ono aż strasznie za krótkie mianowicie gdy naciągnę członka to napletek ściąga się w dół i to sporo, a w trakcie wzwodu nie ma opcji aby pozostał naciągnięty i do końca nie idzie go naciągnąć. Z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...