Skocz do zawartości
Forum

Problem z utrzymaniem wzwodu


Gość zaniepokojony25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojony25

Mam 25 lat. Przez 8 lat byłem w stałym związku gdzie seks nie był żadnym problemem jeśli chodzi o "moje zdolności" . Częstotliwość była wręcz powalająca. Jakiś rok temu jednak związek się rozpadł - bardzo burzliwy, mnóstwo sytuacji które doprowadzały do szału itd. Wtedy też zaczęły się problemy z utrzymaniem wzwodu. Pocałunki czy nawet bliskość powodowała wzwód, ale gdy miało dochodzić do zbliżenia on opadał... rozstałem się z byłą w marcu (nie z powodów łóżkowych). Od tamtego czasu nie miałem partnerki. Pozostała masturbacja - czasem więcej , czasem mniej.... i teraz znów w moim życiu jest kobieta która szalenie mnie podnieca. Wystarczy, że mam Ją w ramionach i członek jest sztywny. Dopóki nie pomyślę o tych moich problemach z końcówki pierwszego związku... zaraz opada. Próbowaliśmy się już kochać. Oczywiście póki byliśmy w ubraniach miałem pełen wzwód, gdy nadszedł moment zakładania prezerwatywy AUTOMATYCZNIE wszystko mijało... byłem wściekły sam na siebie. Partnerka mnie pocieszała mówiąc, że to na bank wina stresu. Co ja mam o tym myśleć? Wina masturbacji? Stresu? Może to że ćwiczę i zażywam kreatynę oraz BCAA ma jakiś wpływ? Proszę o jakiekolwiek sugestie.

Odnośnik do komentarza

cyt. z www:
Stosowanie sterydów w celu wzmocnienia efektu treningu siłowego to głupota i niszczenie własnego zdrowia. Paradoksalnie, dbający o swój męski wygląd „paker” szybko może zostać bezpłodny, ze względu na zmniejszenie jąder i pogorszenie jakości nasienia.
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Wkleiłem Ci cyt. z atykułu pt. Sterydy. Najprawopodobniej to jest przyczyną Twoich kłopotów!!! Masz bicepsy a nie masz seksu.Wygoogluj t. Sterydy i Fizjologia seksu a dowiesz się więcej w okolicznych tematach,. Noabene
na dobry seks trzeba se zapracować zdrowym trybem życia. POwodzenia.

Odnośnik do komentarza

Zrób taki test: dłonią naoliwioną KY niczym pochwą wal konia; jeśli się spuścisz w 10-ciu minutach, to z Twoim zdrowiem jest ok. Pewnie waliłeś konia tradycyjnie suchą dłonią i rytmicznym ściąganiem napletka i wyrobiłeś nawyk silnego tarcia. a taki nawyk przeszkadza w luźniejszej i śliskiej pochwie. O co chodzi z tymi 10, minutami? Otóż statystyczna kobieta by szczytować potrzebuje ok 10 minut stymulacji łechtaczki i punktu G. Wielu mężczyzn strzela spermą po 2. minutach i zostawia rozpaloną kobietę bez orgazmu, Stąd >80% kobiet jest oziębłych mających poczucie, że stworzone są li tylko do rodzenia dzieci.

Odnośnik do komentarza

A może stresu, wydaję mi się że jest to pewna forma blokady. Przemyśl co dało by Ci w tym czasie zwykłe rozluźnienie... Moze stresujesz się czymś właśnie w tym momencie (oprócz tego, że stres przychodzi na samą myśl że zaraz może członek opaść...) Twój mózsg może sioę przyzwyczaił to tego, że akurat w tej sytuacji opada, bo wyczuwa stres.
Spróbuj zadowolić partnerkę jak najdłużej masturbacją, sexem oralnym, zabawkami erotycznymi (na www.lukardis.pl masz duży wybór gadżetów, które pomagają przy grze wstępnej.) Skoro twój mózg przyzwyczaił się do Twojej ręki to podczas sexu zacznij trochę pobudzać swego członka, aby odwrócić swój umysł od stresu związanego ze wzwodem.

Odnośnik do komentarza
Gość zaniepokojony25

Tak jak wspomniał kolega kreatyna oraz bcaa to nie sterydy ale wolałem się upewnić czy i one nie wpływają na zdolności faceta. Właśnie najbardziej prawdopodobna wydaje mi się wersja z nadużywaniem masturbacji... przy tym to problemów nie było.... co do stresu to jak tu się nie stresować gdy się nawala?

Odnośnik do komentarza

endurex
Józio, kreatyna i BCAA to nie sterydy ;) więc poczytaj trochę

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Masz rację, ale trudno, zanim sprawdziłem szybciej napisałem.
Tak czy siak BCAA to chemia i jest dla organizmu w jakimś stopniu szkodliwa!!!
Zamiast tego, nilion razy lepsze jest białko w naturalnej postaci: kiełbasa końska, szynka, serki topione, i ważne: minimum 1,3gbiałka/kg wagi ciała do ćwiczeń kulturystycznych.Wygoogluj t. Obciążenia statyczne i dynamiczne w treningu sportowym, może coś Ci się przyda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...