Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa


Lizard13

Rekomendowane odpowiedzi

mgr Kamila Krocz
Lizard13, z Twoim penisem i jego rozmiarami wszystko OK. Możesz być spokojny.

MMMMMMMMMMMMMMMM
chłopie, trochę anatomii by ci się przydało, to nie zadawałbyć dziecinnych pytań. Do walenia konia długość wystarczy, bo mieści się w dłoni, do seksu z dziewczyną by ją zadowolić też wystarczy, gdyż jej organ/łechtaczka za pomocą której wyzwalany jest orgazm kobiecy leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy penis nawet 4cm, a ty masz 8cm. Zrozum to co napisałam i już głupa nie rżnij, ok? Więce nt. wygoogluj pod hasłem: fizjologia seksu. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość lek med UROLOG

~Lizard 13
Dzisiaj próbowaliśmy z kolegą, wziąl mi siurka 13cm do buzi, a jak się spuszczałem ugryzł mnie; boli mnie jak nie wiem co i jest silny. Poradźcie co mam zrobić do jakiego lekarza iść.

Nie dość, ze masz mikrofiuta i nawet pani psychia nie ma odwagi ci tego powiedzieć, to na dodatek dajesz go gryźć silnemu koledze i sie dziwisz, że potem cię boli? Głupek!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do urologa

cytaty:

~lek med UROLOG
~Lizard 13
Dzisiaj próbowaliśmy z kolegą, wziąl mi siurka 13cm do buzi, a jak się spuszczałem ugryzł mnie; boli mnie jak nie wiem co i jest silny. Poradźcie co mam zrobić do jakiego lekarza iść.

Nie dość, ze masz mikrofiuta i nawet pani psychia nie ma odwagi ci tego powiedzieć, to na dodatek dajesz go gryźć silnemu koledze i sie dziwisz, że potem cię boli? Głupek!!!


bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
z ciebie urolog jak z koziej dupy tromba, gdyż nie zauważyłeś robienia w ch*ja autora posta podszywając się pod niego i jego debilizm..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...