Skocz do zawartości
Forum

Czy brak współżycia szkodzi zdrowiu ?


lete84

Rekomendowane odpowiedzi

i to bardzo!! Narząd nieużywany zanika lub rakowacieje!!!
Tacy mężczyźni narażeni są na bóle okolicy krocza, prostatyzm, początkowo gruczolaki stercza, później raki prostaty,
U kobiet podobnie: guzy w macicy, raki szyjki macicy, deoresje.
To wszystko, niestety, potwierdzone naukowo.
Notabene, seks jest koniecznością biologiczną nie tylko dla podtrzymania ciągłości gatunku ale i dla zdrowia i hedonizmu.
Mówiąc trywialnie, samo życie bez przyjemności seksualnej, to ch*j nie życie. Ostatnie badania wśród mężczyzn dowodzą, że mężczyźni w życiu stawiają na 1-szym miejscu seks!!! To mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość nieprawiczek

Rada: kup żel feminum, nałóż kilka kropel na dłoń i dłonią niczyym pochwą masuj żołądź aż uzyskasz wytysk spermy. Następna rada: prowadź zdrowy tryb życia, między innymi dobrze odżywiaj się, by organizm szybko regenerował nasienie i zawiesinę sterczową, co determinuje wytrysk= orgazm męski.Następnie poćwicz w jakimś burdelu z dziwką, później znajdź se dziewczynę i ożeń się, by nie tracić pieniędzy na seks.

Odnośnik do komentarza
Gość Modliszka 30

cyt.:
Mówiąc trywialnie, samo życie bez przyjemności seksualnej, to ch*j nie życie. Ostatnie badania wśród mężczyzn dowodzą, że mężczyźni w życiu stawiają na 1-szym miejscu seks!!! To mówi samo za siebie.
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Modliszek dla chwili takiej przyjemności, nie ucieka i daje się żywcem pożreć samicy, więc widać jak silnym popędem jest seks.

Odnośnik do komentarza

~Modliszka 30
cyt.:
Ostatnie badania wśród mężczyzn dowodzą, że mężczyźni w życiu stawiają na 1-szym miejscu seks!!! To mówi samo za siebie.
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Modliszek dla chwili takiej przyjemności, nie ucieka i daje się żywcem pożreć samicy, więc widać jak silnym popędem jest seks.

Porównanie faceta do owada. Super. Dziękuję w imieniu połowy świata.

Nie każdy facet myśli tą mniejszą główką. Mi na przykład nie wystarczy że kobieta chce się bzykać i jest ładna a tym bardziej mi to nie wystarczało jak szukałem żony.

Odnośnik do komentarza
Gość stulejka 2

kwiatuszek2
Nie nie szkodzi.
Masz stulejkę, warto zapisać się na zabieg.

ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Jeśli choć trochę możesz ściągnąć napletek, to z użyciem KY możesz milimetr po milimetrze wyćwiczyć całkowite ściągnięcie, Obrzezanie to ostateczność!!!!!
Dosłowniej: musisz zwalić konia , wtedy żołądź sczeźnie/zmniejszy się, i napletek łatwiej da się ściągnąć. Smarujesz dłoń KY i dłona niczym pochwą masujesz żołądź do następnego wytrysku. I tak 2 razy dziennie i prze miesiąc. Jak już pozbędziesz się stulejki to raz na tydzień do burdelu i na golasa, by utwalić położebie napletka.

Odnośnik do komentarza

~Roomack"][quote="~Modliszka 30"]cyt.:
Ostatnie badania wśród mężczyzn dowodzą, że mężczyźni w życiu stawiają na 1-szym miejscu seks!!! To mówi samo za siebie.
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Modliszek dla chwili takiej przyjemności, nie ucieka i daje się żywcem pożreć samicy, więc widać jak silnym popędem jest seks.
Porównanie faceta do owada. Super. Dziękuję w imieniu połowy świata.
Nie każdy facet myśli tą mniejszą główką. Mi na przykład nie wystarczy że kobieta chce się bzykać i jest ładna a tym bardziej mi to nie wystarczało jak szukałem żony.
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
I dlatego, mając żonę, walisz codziennie konia, tak?

Odnośnik do komentarza
Gość Maciuiś 57

Obrzezanie jest konieczne wyłącznie w przypadku przyrośniętego napletka do żołądzi!!!! Każdy inny przypadek można usunąć ćwiczeniami z użyciem KY.
Wyjaśnienie: zaniedbania higieniczne/brak mycia żołądzi przy ściągniętym napletku powodują, że bród bakteryjny powoduje stan zapalny śluzówki w tych miejscach i wreszcie przyrośnięcie napletka do żołądzi. Stulejka powoduje otępienie bodźców dotykowych podczas seksu i taki mężczyzna nie może ejakulować, a wiadomo, że orgazm męski równoznaczy jest z ejakulacją. Zatem taki mężczyzna może "zarżnąć" kobietę na śmierć samemu nie doznając przyjemności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...