Skocz do zawartości
Forum

Stulejka czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 17 lat, mój penis bez wzwodu ma długość 8cm i 11cm obwodu.
Podczas wzwodu ma długość 15,5-16,5cm długości i 12,5cm obwodu.
Mam pewien problem.
Podczas wzwodu mam straszny problem ze ściągnięciem napletka, tak jakby obwód napletka był zbyt mały. Nie sprawia mi to bólu jednak mam z tym wielki problem. Bez erekcji takiego problemu nie mam.
Niżej dodaje zdjęcia.

monthly_2015_09/stulejka-czy-cos-innego_3283.jpg

monthly_2015_09/stulejka-czy-cos-innego_3284.jpg

monthly_2015_09/stulejka-czy-cos-innego_3285.jpg

Odnośnik do komentarza

chłopie, Ty nie masz stulejki a masz załupek.
Stulejka to przyrośnięty napletek do żołądzi, otępia doznania seksualne. Przez stulejkę możesz babę zarżnąć na śmierć a samemu nie spuścisz się.
Załupek to z kolei zeście napletka w rowek okołożołądziowy i trudność z naciągnięciem na żołądź. W seksie nie przeszkadza, można się spuścić. Jedyną grożbą to zbyt silne okolenie żołądzi i ograniczenie ukrwienia, co może nawet doprowadzić do martwicy żołądzi. Z tym Twoim załupkiem wal do urologa i konieczne obrzezanie. No, chyba, że z żelem KY uda ci się naciągnąć napletek, i dzięki poślizgowi wytrenować nachodzenie napletka. Najpierw dłonią niczym pochwą pieść żołądź, spuść się i w ten sposób łatwo naciągniesz napletek na żołądź, gdyż żołądź sflaczeje. Później codzienne treningi utrwalające.Wybór należy do Ciebie; chirurg albo trening. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość załupek cd

~załupek
chłopie, Ty nie masz stulejki a masz załupek.
Stulejka to przyrośnięty napletek do żołądzi, otępia doznania seksualne. Przez stulejkę możesz babę zarżnąć na śmierć a samemu nie spuścisz się.
Załupek to z kolei zeście napletka w rowek okołożołądziowy i trudność z naciągnięciem na żołądź. W seksie nie przeszkadza, można się spuścić. Jedyną grożbą to zbyt silne okolenie żołądzi i ograniczenie ukrwienia, co może nawet doprowadzić do martwicy żołądzi. Z tym Twoim załupkiem wal do urologa i konieczne obrzezanie. No, chyba, że z żelem KY uda ci się naciągnąć napletek, i dzięki poślizgowi wytrenować nachodzenie napletka. Najpierw dłonią niczym pochwą pieść żołądź, spuść się i w ten sposób łatwo naciągniesz napletek na żołądź, gdyż żołądź sflaczeje. Później codzienne treningi utrwalające.Wybór należy do Ciebie; chirurg albo trening. Powodzenia.

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Znajdź se kobietę do normalnego seksu, żeby utrwalić nachodzenie skórki/napletka, no chyba, że dasz się obrzezać.

Odnośnik do komentarza

Poczytałem trochę na ten temat w internecie i jestem w 98% pewien ze to to. Jednak z tego co wyczytałem to załupek jest wtedy gdy już napletek zostaje w swoim nienaturalnym miejscu i dochodzi do obrzęku. Ja na szczęście nigdy nie miałem sytuacji żeby tak się stało na dłużej niż 5 sekund podczas erekcji, ucisk napletka wokół penisa był tak duży ze natychmiast opadał.
Proszę o ewentualne rady w pomocy leczenia.
Tak tak, nie zwlekaj i jak najszybciej uda się z tym do urologa.
Czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć czy u urologa będę musiał pokazać swój problem?

Odnośnik do komentarza
Gość rozbawiony

A teraz bardziej poważnie. To nie jest żaden załupek, tylko jeszcze nierozrośnięty napletek, który ma problem z powrotem na swoje miejsce i jest mało elastyczny. Penis rósł u Ciebie szybciej, niż napletek i wędzidełko. Przy częstym, codziennym trenowaniu ściągania napletka za żołądź (po ściągnięciu smarujesz żołądź i napletek wazeliną i ściągasz potem co najmniej 50 razy uważając, żeby się nie spuścić, bo chodzi o szybkie rozciągnięcie napletka w erekcji). Rób tak codziennie, konsekwentnie, efekt będzie po co najmniej 2 miesiącach, bo skóra musi się przyzwyczaić i rozrosnąć. Potem też ćwicz dalej, nie zaszkodzi, aa może pomóc. Z wiekiem napletek zwykle sam się powiększa, ale w naturalny sposób to trwa znacznie dłużej, latami. Do tego dieta bogata w owoce i świeże warzywa, jak najmniej plastikowego żarcia. Organizm musi mieć budulec, bo dojrzewasz, a nie tylko marketowy śmietnik.

Do urologa możesz iść, potrzeba skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. U urologa musisz pokazać penisa, inaczej jak on ma cię zbadać? Wróżką nie jest, musi zobaczyć z czym przychodzisz. To lekarz i widzi codziennie fiutów na pęczki, więc wstyd zostaw w poczekalni.

Odnośnik do komentarza

1. Jestem hetero.
2. Podziękuję za wszystkie 'oferty'
3. Masturbuje się 1 na 2 dni. Robie to normalnie, z napletka em na żołędziu. I zajmuje mi to czasami 3 minuty a czasami 20, zależy jak szybko to robie.
4. Nie wstydzę się wizyty u urologa, po prostu nie wiedziałem jak wygląda taka wizyta.
5. Pójdę do urologa jak najszybciej i dowiem się co mogę zrobić :)
Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po zabiegu obrzezania. Z początku trochę dziwnie się czułem, ale teraz już się już przyzwyczaiłem. Penis wygląda już normalnie, na początku był trochę opuchnięty. Łatwiej jest mi utrzymać odpowiednią higienę i ogólnie jestem zadowolony. dobry gabinet urologiczny, gdzie leczą stulejkę jest w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza

Mam 14 lat i Zastanawiam sie czy mam stulejke W Stanie spoczynku normalnie Moge zdjac napletek ale nie dokonca Wyglada to jakby Skora przykleila sie do napletka proboje ja Odczepic na chama ale nic to nie daje nie boli mnie to Pomoze ktos? lub powie co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

jeśli skóra przyrosła do główki to na 100% stulejka i kwalifikuje się to do obrzezania.
Każdy inny przypadek da się rozćwiczyć waleniem konia, dłonią niczym pochwą, naoliwioną KY
Stulejki nabawiają się flejtuchy, którzy, albo oszczędzają na mydle i wodzie, albo podczas mycia penisa nie ściągają napletka, wtedy mastka z resztką moczu tworzy bakteryjny stan zapalny, a to z kolei powoduje przyrośnięcie napletka do żołądzi!!!

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

Stulejka nie przeszkadza babie, gdyż taki kopulant ze stulejką może rżnąć godzinę, a sam się nie spuści!!!
Porównać to można do lizania cukierka przez szybę/skórę napletka.
Tą szybą jest skóra przyrośnięta do żołądzi, otępiająca receptory czuciowe żołądzi, które przekazują impulsy elektryczne do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu, ale u zdrowego mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Systematycznie przyzwyczajać głupiego ch*ja do chodzenia bez nakrycia/napletka!!!!!!!!!!!!!!!aż wreszcie mózg zapamięta i utwali nawyk.
Ściągać napletek przed snem, ściągać po sikaniu. ściągać podczas mycia.
Jeżeli żołądź jest zbyt wrażliwa na tarcie slipek, to owinąć główkę papierem toaletowym i obkleić taśmą miodową by papier się nie zsunął. Po kilku miesiącach głupi ch*j nauczy się kultury.

Odnośnik do komentarza
Gość do Głupka

powtarzasz się i mylisz pojęcia jak głupek. Stulejka nie jest przyrośnięta, tylko jest przyrośnięciem napletka do główki ch*ja. W takim przypadku, jeżeli nie da się ściągnąć choćby kilka mm, to trzeba ją obrzezać skalpelem. Trza było myć siurka i często bić, ftedy napletek nie miałby kiedy przyrosnąć do główki, kumasz gimbusie?

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

~anonim143
powie ktos czy da sie Jakos samodzielnie Usunac stulejke?-Skora przyrosnieta do konca Napletka

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Do głupka:
Napletek jest tą skórą; a napletek przyrośnięty bywa do żołądzi/główki ch*ja, i coś takiego nazywa się stulejką. kumasz głupku? Groźniejszy od stulejki jest załupek, ale tym kiedy indziej.
Skóra przyrasta do główki w wyniku stanu zapalnego spowodowanego brakiem mycia penisa przy ściągniętym napletku i braku ćwiczeń pn. walenie konia, ale nie na sucho a z lubrykantem.

Odnośnik do komentarza
Gość antek 17

ja pierdole, jakie tłuki tu siedzą, ciągle ktoś światlejszy drwi z ich pisaniny, a oni ni ch*ja nic nie pojmują i mówią, że deszcz pada. To gorzej niż zawodufka od łopaty na budowie.
Droga i nieszczęśliwa zawodufko, myjcie prawidłowo siurki, a nie będzie zasranej stulejki, kumacie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...