Forum Seks

Sposoby na lepszy seks

~p...l

~p...l

Jaki jest sposób na lepszy seks?ostatnio nie układa nam sie z mężem w seksie i chcemy coś zmienić ale niewiemy co i potrzebujemy pomocy,nie interesują nas żadne zabawki erotyczne i przebieranki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Do Autorki

~Do Autorki

widzę, że nie znasz porzekadła: nie pomogą fale Wisły, jak jaja obwisły. Kobieto, seks jest satysfakcjonujący dla kobiety tylko wtedy jak mężczyźnie penis stoi minimum 10 minut zanim się spuści podczas "rżnięcia" , a jak się już spuści, to powinno być bajoro ze spermy. Wniosek: na dobry seks wpływa zdrowy tryb życia i prawidłowe odżywianie. Takie rzeczy jak technika, jest na dalszym miejscu. No, ważna jest też wiedza z anatomii , fizjologi, higieny by nie pomylić pizdy z dupą. Na dobry seks dla kobiety, wyzwalający nawet kilka orgazmów pod rząd jest
zdrowie i zadowolenie z życia

~nalasni

~nalasni

Mój seks jest lepszy odkąd mój facet odkrył tabletki penisizer, jak sama nazwa wskazuje, bierze je, żeby był, ekhm - większy. i ja mówię z doświadczenia, że się sprawdzają! :)

~donut

~donut

Akurat nie są to najlepsze tabletki na powiekszanie członka bo są o wiele lepsze w składzie ale jak tutaj już piszemy o sposobach polepszenia życia intymnego to polecam
sex elixir - może byc zarówno brany przez kobiety i przez mężczyzn
libi gel
oraz wibratory dla dwojga

~MateuszD22

~MateuszD22

W moim przypadku poprawa nastąpiła po tym jak zastosowałem IQman. Silniejsza erekcja i większe możliwości.

~koniuszy z Janowa

~koniuszy z Janowa

~nalasni
Mój seks jest lepszy odkąd mój facet odkrył tabletki penisizer, jak sama nazwa wskazuje, bierze je, żeby był, ekhm - większy. i ja mówię z doświadczenia, że się sprawdzają! :)

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
podejrzewam, że sprawdzą się za kilka miesięcy, jak w prostacie męża urośnie gruczolak.
A ty,, skoro potrzebujesz dużego ch*ja, to pewnie masz pi*dę rozwaloną do średnicy wiadra. Ojjjj współczuję Ci, bo może Cię w tym przypadku, zadowolić tylko roczny ogier z Janowa Podlaskiego, a jeden numerek kosztuje 100$ Oglądnij fim z Katarzyną carycą, a zobaczysz jak to się robi, by nadaremno nie tracić dolców..

~MateuszD22

~MateuszD22

3
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 23-cią wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~potwierdzam

~potwierdzam

~dimka
Sex elixir to hiszpańska mucha?

Mucha, ale z Janowa, hodowana na gównie polskim i jest o połowę tańsza od hiszpańskiej, a 2 razy skuteczniejsza.Warunek: ma ugryźć w łechtaczkę i żołądź.

~donut

~donut

Niezupełnie.Hiszpańska mucha to wyciąg z jednej tylko rośliny, którego działanie nie jest zresztą udowodnione, sex elixir to natomiast środek, który bierze się podobnie bo również dostaje się w postaci kropelek do napoju, jednak w składzie ma wiele środków, których działanie w przeciwieństwie do hiszpańskie muchy jest udowodnione. Pozwolę sobie tutaj umieścić:
L-arginina
większa ukrwienie narządów płciowych, co prowadzi do intensyfikacji wrażliwości miejsc intymnych oraz silniejszych orgazmów. U mężczyzn zwiększa erekcje.
tribullus terrestris
zwiększa poziom testosteronu. Wspomaga osiągnięcie podniecenia seksualnego.
salvia officinalis
zwiększa apetyt na seks. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet. Dodatkowo działa antyseptycznie i uspokajająco.
Lepidlum Meyenll
znacząco zwiększa pożądanie seksualne u kobiet i mężczyzn. Oprócz tego, zwiększa objętość nasienia u mężczyzn.
witamina C
regularne stosowanie przyczynia się do wzrostu stosunków seksualnych.

~Micał P4

~Micał P4

U nas bardzo poprawiła się jakośc seksu po tym jak zastosowałem IQman. Obecnie mogę się kochać znacznie dłuzej, a dodatkowo mam silniejszą erekcję.

~Rybaczek P

~Rybaczek P

Moim zdaniem to pierwsza sprtawa, to puszczenie wodzy fantazjom, a druga poprawienie erekcji poprzez zastosowanie IQman