Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na lepszy seks


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Do Autorki

widzę, że nie znasz porzekadła: nie pomogą fale Wisły, jak jaja obwisły. Kobieto, seks jest satysfakcjonujący dla kobiety tylko wtedy jak mężczyźnie penis stoi minimum 10 minut zanim się spuści podczas "rżnięcia" , a jak się już spuści, to powinno być bajoro ze spermy. Wniosek: na dobry seks wpływa zdrowy tryb życia i prawidłowe odżywianie. Takie rzeczy jak technika, jest na dalszym miejscu. No, ważna jest też wiedza z anatomii , fizjologi, higieny by nie pomylić pizdy z dupą. Na dobry seks dla kobiety, wyzwalający nawet kilka orgazmów pod rząd jest
zdrowie i zadowolenie z życia

Odnośnik do komentarza

Akurat nie są to najlepsze tabletki na powiekszanie członka bo są o wiele lepsze w składzie ale jak tutaj już piszemy o sposobach polepszenia życia intymnego to polecam
sex elixir - może byc zarówno brany przez kobiety i przez mężczyzn
libi gel
oraz wibratory dla dwojga

Odnośnik do komentarza
Gość koniuszy z Janowa

~nalasni
Mój seks jest lepszy odkąd mój facet odkrył tabletki penisizer, jak sama nazwa wskazuje, bierze je, żeby był, ekhm - większy. i ja mówię z doświadczenia, że się sprawdzają! :)

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
podejrzewam, że sprawdzą się za kilka miesięcy, jak w prostacie męża urośnie gruczolak.
A ty,, skoro potrzebujesz dużego ch*ja, to pewnie masz pi*dę rozwaloną do średnicy wiadra. Ojjjj współczuję Ci, bo może Cię w tym przypadku, zadowolić tylko roczny ogier z Janowa Podlaskiego, a jeden numerek kosztuje 100$ Oglądnij fim z Katarzyną carycą, a zobaczysz jak to się robi, by nadaremno nie tracić dolców..

Odnośnik do komentarza
Gość MateuszD22

3
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 23-cią wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Niezupełnie.Hiszpańska mucha to wyciąg z jednej tylko rośliny, którego działanie nie jest zresztą udowodnione, sex elixir to natomiast środek, który bierze się podobnie bo również dostaje się w postaci kropelek do napoju, jednak w składzie ma wiele środków, których działanie w przeciwieństwie do hiszpańskie muchy jest udowodnione. Pozwolę sobie tutaj umieścić:
L-arginina
większa ukrwienie narządów płciowych, co prowadzi do intensyfikacji wrażliwości miejsc intymnych oraz silniejszych orgazmów. U mężczyzn zwiększa erekcje.
tribullus terrestris
zwiększa poziom testosteronu. Wspomaga osiągnięcie podniecenia seksualnego.
salvia officinalis
zwiększa apetyt na seks. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet. Dodatkowo działa antyseptycznie i uspokajająco.
Lepidlum Meyenll
znacząco zwiększa pożądanie seksualne u kobiet i mężczyzn. Oprócz tego, zwiększa objętość nasienia u mężczyzn.
witamina C
regularne stosowanie przyczynia się do wzrostu stosunków seksualnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...