Skocz do zawartości
Forum

wzwód penisa u nudysty


Gość Poczatkujacy nudysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Poczatkujacy nudysta

lolololo
U zdrowego chlopaka lub faceta, jak na przyklad u mnie, czesto zdarzaja sie mimowolne wzwody penisa. Nieraz w nocy, rano, czasem wwdzien pod prysznicem. I wcale nie maja one podloza erotycznego. Nieraz widzialem na basenie, ze chlopakom w majtkach stoi, a uwolniony pod prysznicem jednym pręzy sie na calego innym w polwzwodzie. Czy ktos moglby powaznie powiedziec jak jest to postrzegane na plazy w saunie lub na co dzien w domu przy doroslych dzieciach. Jak oni reaguja. Czy trzeba wzwod zakrywac czy nie przejmowac się?

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Jeśli będąc nudystą uważasz zupełnie normalne sytuacje ze wzwodem za coś nienormalnego lub wątpliwego moralnie i budzą one w tobie tak niezdrowe zainteresowanie to może nie nadajesz się na nudystę? Załóż pas cnoty, włosiennicę i najlepiej jeszcze burkę.

Odnośnik do komentarza

Mbc
Na basenie albo tym bardziej w saunie, gdzie jest ciepło, to normalne. Nawet jeśli jest się naturystą, można mieć wzwód w cieple. Przy dzieciach dorośli zwykle są w ubraniu. To zależy od wychowania.

Mimowolne wzwody bez wzgl. na miejsce są oznaką zdrowia i dobrej drożności tętnic zaopatrujących ciała jamiste penisa w krew."Popisywanie" się wzwodem w miejscach publicznych, czy to plaża, sauna, basen, dom rodzinny z dziećmi, jest zwykłą "zwierzynadą", podobną do psiej
( np.kopulacja w biały dzień na ruchliwej ulicy) Nie polecam, nie popieram, skromność i intymność wskazana.

Odnośnik do komentarza
Gość mąż nudystki

moja żona zawsze mówi że facet z dyndającym fiutem wygląda żałośnie i dlatego na plazy nudystów nie przejnuję sie gdy mi stoi a wrecz przeciwnie ,a mam erekcję gdy jestem nago przy żonie a gdy i ona jest nago to juz stoi mi cały czas ,na nagiej plazy niejeden facet ma wzwód i jest to całkiem naturalne i nie ma co z tym walczyc a trzeba byc zadowolonym z tego ze jest się zdrowym facetem,

Odnośnik do komentarza

~nudystka
Ciało kobiety w tym intymnym miejscu jest śliczne, natomiast ciało mężczyzny w tym miejscu jest ohydne. Kto ma inne zdanie?

Ja mam inne zdanie. Dla mnie to własnie ciało kobiety jest ohydne, szczególnie piersi, krocze i rozstępy oraz cellulit na udach. Ciało męskie, jeśli jego właściciel nie ma obwisłego brzucha, jest z reguły bardzo harmonijne, a rozstępy u mężczyzn to ogromna rzadkość, że o cellulicie nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Gość mąż nudystki

Ciało kobiety to dzieło sztuki,piękne i wspaniałe,nagi biust to cud natury a ślicznie owłosione łono to kwintesencja urody i dobrze ze są kobiety które sa z tego dumne i nie krępuje ich całkowita nagość

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2017 o 15:30, Gość mąż nudystki napisał:

moja żona zawsze mówi że facet z dyndającym fiutem wygląda żałośnie i dlatego na plazy nudystów nie przejnuję sie gdy mi stoi a wrecz przeciwnie ,a mam erekcję gdy jestem nago przy żonie a gdy i ona jest nago to juz stoi mi cały czas ,na nagiej plazy niejeden facet ma wzwód i jest to całkiem naturalne i nie ma co z tym walczyc a trzeba byc zadowolonym z tego ze jest się zdrowym facetem,

Jak mogła coś takiego wogule powiedzieć?

Żałośnie? Coś jest z nią nie tak. To tak jak by jak by powiedzieć kobiecie z rozstępami po porodzie, że wygląda żałośnie. Natura jest piękna w każdym aspekcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...