Skocz do zawartości
Forum

Obolała i spuchnięta pochwa po palcówce


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam dwa pytania. Partner zrobił mi palcówkę, bardzo silnie i mam teraz obolałą, spuchniętą pochwę, głównie jedna mniejsza warga sromowa jest bardzo powiększona. Czy to normalne po tak intensywnej ingerencji w nią? Opuchliznę zauważyłam jak tylko wróciłam do domu. I czy jeśli partner zbliżył członek do mojej pochwy, ale nie było nawet najmniejszej penetracji, jest jakiś odsetek prawdopodobieństwa że jestem w ciąży? Wiem że to niemożliwe ale panikuję.. z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

~niedebilka 23
s Śluzówka pochwy i łechtaczki jest bardzo delikatna i zamiast przyjemności jest najczęściej ból i lądowanie w szpitalu na ginekologii, a na starsze lata uraz do seksu.

A co powiesz o porodzie? Noworodek jest chyba większy od dłoni?

Odnośnik do komentarza

Nie, nie możesz być w ciąży.
Nie wiem co to za głupie dziewuchy się wypowiadają powyżej, palcówka to nic złego, sprawianie sobie przyjemności rękami to normalna sprawa, jak macie z tym problem to chyba was partnerzy nie zadowalają i nie wiecie co to przyjemność.
Jeśli facet zrobił to naprawdę ostro to fakt, możesz być obolała dzień czy dwa, opuchlizna to juz nie najlepiej, ale to raczej normalne, że, nazwijmy to, narządy będą powiększone (podrażnione) przez długą/intensywną stymulację. Jak przez dzień-dwa nic się nie zmieni to polecam wizytę u ginekologa.
I nie przejmuj się tępymi komentarzami ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj, żeby zacząć tak jak napisał/-a to autor : 'to już nudne' bawić się w seks trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie, a później można w takie rzeczy się angażować bo jeśli nie ma się o tym pojęcia to później jawi się w internecie mnóstwo postów takich jak ten a jest on dość głupi, co nie znaczy że Ty jesteś głupia, ale po prostu niedoświadczona. Proponuje Ci zajrzeć do książek a nie na wszystko szukać odpowiedzi w internecie bo tutaj to nie zawsze znajdziesz prawdziwą odpowiedź, zdarzy się też że Cię ktoś obrazi albo bóg wie co jeszcze :) Zaczekaj z tymi tematami i później zacznij w nie ingerować, dodam jeszcze, że ciąża w takim przypadku jest na pewno nie możliwa, a Twoja wagina na pewno wróci do normalności, ponieważ być tak mogło że mieliście naprawdę udaną zabawę i tak a nie inaczej musiało się to skończyć, ale naprawdę nie jest to żaden większy powód do zmartwień :)
Pozdrawiuam
Anita Mickiewicz :)

Odnośnik do komentarza

~szak
Cały czas wszystkie te posty powyżej i posty w innych tematach podobne czyli bez wiedzy za to pełne bzdur i złośliwości pisze jedna i ta sama osoba, zboczeniec jakiś napaleniec...

Być może i zboczeniec ale raczej obstawiam że dzieciak siedzi w domu i z nudów wymyśla bzdury... Zaczęła się szkoła więc przekonamy się czy nadal będą się pojawiać...
Ja4567 a dlaczego każdy ginekolog zabrania współżyć jakiś czas po porodzie?

Odnośnik do komentarza
Gość szkiełko i oko

~szak
Cały czas wszystkie te posty powyżej i posty w innych tematach podobne czyli bez wiedzy za to pełne bzdur i złośliwości pisze jedna i ta sama osoba, zboczeniec jakiś napaleniec...

No, to popisz się wiedzą i pokaż nam wszystkim tutaj, jak ona wygląda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...