Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego podczas seksu nie mogę osiągnąć orgazmu?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego podczas sexu nie moge osiagnać orgazmu? Czemu po stosunku piecze mnie pochwa? Jak raz na zawsze pozbyć sie upław? Brałam już kilka różnych leków pomogły ale na chwile. :( obecnie stosuje tabletki antykoncepcyjne Vibin i wypilam pól piwa i uprawiałam sex ze swoim chłopakiem czy mogę zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno, pewnie jeszcze dziecko, kobieta orgazmu musi się nauczyć. Zaskakuje dopiero po 50 zbliżeniach w optymalnych warunkach: salon, świece, wygodne łoże, lamka wina, muzyka nastrojowa, gra wstępna kilkunastominutowa, po kąpieli z pachnidłami.. Jeśli będzie to na twardej ławce parkowej i pieszczoty brudnymi i śmierdzącymi palcami, to za chuja pana nigdy nie dojrzejesz do orgazmu, kumasz?
Dla chłopaka wygoogluj Fizjologia i filozofia seksu, bo pewnie jest ciemny jak tabaka w rogu. Powodzenia. Odpisz dopiero po 25-ciu zbliżeniach i opisz postępy.Notabene, mężczyzna ma orgazm wrodzony; równoznavzny jest z ejakulacją. Odnośnie pieczenia: dałaś se grzebać w cipce brudnymi łapami i zainfekował Cię bakteriami, grzybami i być może innym świństwem. Jeśli idzie o alkohol, to dopiero systematyczne upijanie się kobiety może upośledzić płód w razie ciąży, a na zapłodnienie nie ma wpływu. Może Cię zapłodnić wsadzając Ci palec po biciu konia.

Odnośnik do komentarza
Gość Maciuiś 27

Najszybciej nauczysz się orgazmu trenując z dildem wielkości penisa Twojego chłopaka. Sama najszybciej wyczujesz erogenne punkty. Stosuj żel poślizgowy KY & Feminum, by nie uszkodzić śluzówki, gdyż masturbacja polega na delikatnym pocieraniu łechtaczki i punktu G u kobiety, a u mężczyzny żołądzi. Przed treningiem obowiązkowa kąpiel, po treningu również, gdyż śluz z pochwy i nasienie są doskonałą pożywką dla bakterii chorobotwórczych!!!
Chłopak musi też zachować idealną higienę!!!!

Odnośnik do komentarza

młodzik/Maciuś (bo to ta sama osoba!) przestań wszystkim wypisywać te swoje bzdury o tym że orgazmu kobieta musi się nauczyć i to dopiero po 50 stosunkach i żeby trenowała z dildo. Taaaa już to widzę, 47...48...49... 50 JEEEEST!!! Nie słuchajcie tych bzdur!!! Kobieta nie musi się uczyć orgazmu to wrodzona reakcja organizmu!!! Te bzdury pisze je chyba jakiś podjarany zboczeniec który nie ma pojęcia o kobietach i ich orgazmach i lubi wyobrażać sobie dziewczyny zabawiające się z dildo......!!!

Odnośnik do komentarza

BRAVO, Maciuś57, Józio41, młodzik, to wszyscy ta sama osoba, jakiś troll albo zboczeniec. Pisze to samo w różnych tematach, o macaniu brudnymi łapami i o orgazmie po 50 stosunku. Wiedzę o kobietach czerpie z wikipedi, geniusz normalnie. Zboczeniec jakiś który każe kobietom "trenować" dildem i dawać na forum znać jak im idzie! Nie słuchajcie tego palanta to dewiant albo małoletni troll łamiący regulamin!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...