Skocz do zawartości
Forum

Jakie są domowe sposoby na zwiększenie libido?


Gość zgubol5

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam 25 lat cierpię na zaburzenia nerwicowe,do tej pory nie mam kobiety raz lub dwa razy w tygodniu masturbuję się,czy to że mam taką chorobę i brak kobiety wpływa na potencję,dodam jeszcze że zażywam leki przeciwdepresyjne S*** i czy one też mają wpływ.Moim problemem jest też krzywy członek czy ta wada też wpływa na libido.Dziękuje i prosze o odpowiedz,chciałbym też w odpowiedzi dowiedzieć co zrobić domowymi sposobami na zwiększenie libido,czy może jakiś wysiłek fizyczny,co pomaga.Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Pempinoo

krzywy członek nie ma wpływu na libido .... żadne !!!.  raczej na domowych sposobach bym się nie skupiał. Są dobre tabletki Prosent 600 nie tyle działają na erekcję co właśnie na libido. Można je brać codziennie po jednej albo tylko przed stosunkiem jak potrzebujesz silnej podniety 3 tabletki. Mi one pomogły już w wielu sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

Ja sięgam obecnie po Armod z oferty https://potencja.net.pl/armod-150 i nie narzekam, tabletki się dobrze sprawdzają, działanie jest takie jak należy i utrzymuje się przez dłuższy czas. Sklep ma spory wybór tabletek więc to też dobra opcja szczególnie jeśli ktoś będzie chciał stosować jakieś tabletki w rotacyjnej formie. U niuch na spokojnie będzie można kilka różnych rodzajów dla siebie wybrać za co dla nich plus.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...