Skocz do zawartości
Forum

potencja, erekcja, pomoc etc etc


Gość Timi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielonyfiołek

No tak ciekawe jakiej diety? Bo za bardzo nie rozumiem jaka dieta mogłaby pomóc w takich męskich problemach…A jeśi chodzi o naturalne produkty to coś jest na pewno trzeba dobrze się zorientować. Może zapytaj w aptece?

Odnośnik do komentarza

może spróbuj z erozonem max? ostatnio o nim głośno można go zamówić na stronie producetna więc z bezpiecznego źródła odradzam tylko allegro tam jest masa oszustów. pisałeś, że nie chces chemi a w nim akurat jest żenszeń i różne natrualne składniki używałem dwa miesiące i byłem zadowolony, teraz już nie mam dla kogo dzieczyna mnie rzucziła więc mało ważne są dla mnie już te sprawy. ;(

Odnośnik do komentarza

Też dziś czytałem o tym całym erozonie ma calkiem dobre opinie i interesujący skład być może z nim spróbuję dzięki za podsunięcie odpowiedniej drogi PS: Bardzo mi przykoro z powodu utraty swojej ukochanej mam nadzieję, że Ci się jeszcze ułoży!

Odnośnik do komentarza

Timi, wiem, co czujesz. Też zmagam się z tym problemem. Niestety rozpad związku zrobił swoje i aktualnie nie mam ochoty na głębsze relacje. Byłeś u seksuologa? Do tej pory nie brałem żadnych tabletek, ale teraz... jestem już zmęczony.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam wpis powyżej. CATUABA . U mnie problemy zaczęły się jakieś pół roku temu. Początki cukrzycy i po lekach cukrzycowych koniec seksu. Albo nie stawał wcale albo tak połowicznie i w ogóle był do niczego. Wytrysk dosłownie po 2-3 ruchach. Żona sfrustrowana coraz bardziej, moje starania palcem i językiem niby rozładowywały jej potrzeby ale niemniej to dobrze wiemy czego potrzebuje kobieta.
Koszt to około 5-7 zł. zero ryzyka a efekt przynajmniej w moim przypadku rewelacyjny. To działa. Wreszcie mogę zadowolić swoją kobietę. Nie wierzę w te wszystkie reklamowane wynalazki, że o cenie ich już nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Gość do Leszka

ta twoja rewelacja dała Tobie długą erekcję, czy duży wytrysk? Chyba wiesz, że bez optymalnej ilości spermy nie ma dobrej erekcji i dobrego orgazmu, gdyż męski orgazm nieodłącznie związany jest z ejakulacją. Trochę dziwię się tantrykom, że posuwają godzinę bez wytrysku i ponoć mają orgazm ale suchy. Baba pewnie kwiczy z bólu, bo brak smarowania spermą powoduje ranki w pochwie, a tantryk się cieszy, że godzinę rżnął! ,

Odnośnik do komentarza
Gość mentalność

współczesnych mężczyzn: rano przed robotą, bo uwaga dot. głównie "pracowników fizycznych": zamiast wartościowego śniadania, paieros i kubek mocnej czarnej kawy. Byłem naocznym świadkiem takiej postawy. No, i efekt oczywisty: zawały, wylewy, raki, impotencja. Mężczyźni, obudźcie się!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...