Skocz do zawartości
Forum

Metody zmiany wymiarów penisa


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem bo zdaje mi się ze mam małego.. gdy pytam kolegow znajomych odpowiadają 16-18cm, ja mam max 14 , średnio 12cm w zwodzie rzecz jasna i zle się z tym czuje :( w spoczynku mam czasem 4 a czasem 10, nie wiem jak to możliwe ze tak się to zmienia.... moje pytanie jest takie: czy sa jakies sposób żeby go powiekszyc nawet o te 2cm? czy cos jesc czegos nie jesc, jakies sposoby może leki na to? proszę o pomoc i z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość joł joł

Poczytaj trochę o afrodyzjakach (na abczdrowie.pl), może to coś da. Poza tym, nie masz aż tak małego, ponieważ przeciętna głębokość pochwy wynosi 10 cm, więc nie ma powodów do paniki. :)
PS liczy się sposób, w jaki zaspakajasz partnerkę. Wielkość ma małe znaczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość WZWÓD WE WZWODZIE

"średnio 12cm w zwodzie rzecz jasna"

No, właśnie rzecz wcale nie taka jasna.

1. Zwód - to w koszykówce ruch, mający na celu zmylić przeciwnika i ułatwiać wykonanie zamierzonego ruchu.
Podstawowe rodzaje zwodów z piłką:
zwód pojedynczy
zwód przez zmianę tempa
zwód przez podanie
zwód przez ruch rękami
2. Zwód w elektryce - element instalacji odgromowej, służący bezpośredniemu przyjęciu wyładowań piorunowych i odprowadzeniu do ziemi prądu wyładowania o natężeniu rzędu kilkunastu tysięcy amperów. Zwody umieszczane są na dachach i ścianach budynków lub na masztach obok chronionych obiektów. Zwody łączy się przewodami odprowadzającymi z pozostałymi elementami instalacji odgromowej.
Zwody dzieli się na dwa główne typy:
zwody pionowe (inaczej zwody wysokie);
zwody poziome (inaczej zwody niskie);
w tym zwody boczne (ścienne).

Nie bardzo rozumiem, jak się ma ten twój "zwód" to tego, co piszesz. Masz na myśli chyba zwód z pktu 2?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...