Skocz do zawartości
Forum

cienki penis


Ziq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata i uważam,że mój członek jest zbyt mały i cienki. W trakcie erekcji ma 14cm i ok.11cm grubości. Nie tyle długość co obwód mi przeszkadza. Czy uważacie że taka grubość wystarczy by zaspokoić partnerkę ? Czy udać się z tym do urologa? Wiem,że nie rozmiar się liczy a technika ale uważam że jednak jest to zbyt mało. Oczekuję poważnych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Mam wrażenie, że młodzi ludzie wychodzą z tych "nowoczesnych" szkół z roku na rok coraz głupsi i nie uczy się ich nic o ich fizjologii.

Masz 22 lata, a penis rośnie zwykle do 19 roku życia, wyjątkowo do 21. Tak więc, jeśli jeszcze tego nie kumasz, to napiszę wprost: ZA PÓŹNO. Hormony nic ci już nie dadzą poza większą masą mięśniową i większą energią. Czas, kiedy wpływały na wzrost penisa ty najwyraźniej błogo przespałeś. Teraz pozamiatane. Kaplica. A urolog ci nie pomoże, bo teoretycznie mieścisz się w normie, zarówno długością, jak i obwodem, więc spuści cię na drzewo.

Odnośnik do komentarza

~ileż można
Mam wrażenie, że młodzi ludzie wychodzą z tych "nowoczesnych" szkół z roku na rok coraz głupsi i nie uczy się ich nic o ich fizjologii.

Masz 22 lata, a penis rośnie zwykle do 19 roku życia, wyjątkowo do 21. Tak więc, jeśli jeszcze tego nie kumasz, to napiszę wprost: ZA PÓŹNO. Hormony nic ci już nie dadzą poza większą masą mięśniową i większą energią. Czas, kiedy wpływały na wzrost penisa ty najwyraźniej błogo przespałeś. Teraz pozamiatane. Kaplica. A urolog ci nie pomoże, bo teoretycznie mieścisz się w normie, zarówno długością, jak i obwodem, więc spuści cię na drzewo.


Przeczytałem wiele tu postów w których zazwyczaj eksperci odsyłali do urologa z takim problemem, jakby miał on coś zmienić. Stąd to moje pytanie. Tak czy siak dzięki za odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Urolog pomoże w stulejce, w naderwanym wędzidełku, w wadach anatomicznych, w infekcjach, ale jeżeli penis mieści się wielkościowo w normie, to z góry można oczekiwać, że wizyta u niego to czas stracony, zwłaszcza w polskich realiach, gdzie pacjent to tylko kasa z NFZ, albo kasa pacjenta, ale nie człowiek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...